Yaygın Eğitim Merkezi

Öğrenmenin Yaşı Yoktur

Günümüzde okul eğitiminin yanı sıra, farklı alanlarda bilgi sahibi olan, farklı beceriler kazanmış insanlar değer kazanıyor. Yaşı ve eğitimi ne olursa olsun, herkes hızla değişen dünyaya ayak uydurabildiği oranda başarılı, sağlıklı ve mutlu olabiliyor.

Günümüzde bir mimarın aynı zamanda çok iyi bir piyanist olduğunu, başarılı bir hekimin bilgisayarla çalıştığını, bir futbolcunun fotoğraf sanatıyla ilgilendiğini duymak kimseyi şaşırtmıyor.  Beş yaşında bir çocuğun satranç sevgisi niçin şampiyonluklara ulaşmasın?

Yaygın Eğitim Merkezleri, işte bu nedenle çok boyutlu, bütün yönleri ile çağdaş uygarlık için donatılmış, nitelikli bir yaşam sürmeye hazır insanlar yetiştirmek için olanaklar hazırladı. Programlar, uzman eğitim kadrosu ve herkese uygun ilgi alanları ve program saatleriyle tam donanımlı modern bir tesiste sunuluyor.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım