Engel Olan Kim?

Tarih: 03.12.2013

LEVENT

Terakki’nin 2012 - 2013 öğretim yılında İstanbul bilgi Üniversitesi Sosyoloji ve Eğitim Çalışmaları Merkezi ile yürütmeğe başladığı “Toplumsal Sorunları Eğitim Ortamında Tartışmak: Öğretmenlerin ve Akademisyenlerin Birlikte Öğrenme ve Üretme Projesi” bu öğretim yılında da proje grubu öğretmenlerimizin düzenlendiği çeşitli etkinliklerle sürüyor. “Toplumsal Cinsiyet Ayrımcılığı” ve “Engelli Ayrımcılığı” olarak iki ana başlıktan oluşan projenin ilk çalışma konusu ise “Engelli Ayrımcılığı” oldu.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında engelli kişilere yönelik empati duygusunun geliştirilmesi için düzenli bir bilinçlendirme ve bilgilendirme hareketi başladı. Engellilere yönelik, insan hakları temelli, fırsat eşitliğini sağlamayı amaç edinen yaklaşımı tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin benimseyerek yaşamlarına geçirdikleri bu çalışmalarda çeşitli afişler, sunumlar, röportajlar, görseller ve filmler kullanılıyor.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım