6 KARE 29

Tarih: 21.05.2019

Terakki Sanat, 23 Mayıs – 29 Haziran 2019 tarihleri arasında, Adil Ocak, Aslı Özen, Aysel Pandora, Ayşe Sezer, Banu Taşkent, Bülent Yavuz Yılmaz, Cengiz Kurtuluş, Cenk Sezer, Derya Yıldız, Durmuş Ali Akça, Ekrem Kutlu, Elif Yılmaz, Funda Tarakçıoğlu, Gülay Kakşi Okay, Hamdi Eser, Hasan Mutlu, Kenan Demir, Mehmet Akif Orçan, Murat Tefek, Mustafa Demirpençe, Nadire Özbek, Onur Arıkan, Pınar Kanber, Raif Kalyoncu, Siret Uyanık, Tülay Bayraktar, Yasemin Kalyoncu, Yasemin Güler Yıldız ve Yasin Canlı’dan oluşan ‘’6 KARE 29’’ sergisine ev sahipliği yapıyor.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış 29 sanatçı; farklı teknikte oluşturdukları çalışmalarda görselliği özgürleştirip, kendi içinde uyum yaratıyor. Özgün ve bütünsel anlatımın hakimiyeti ve sanatın tüm estetik duygularını ele alınarak oluşturulan kompozisyonlar, küçük ölçekli tuvallerde hayat buluyor.

Sanatçıların; rengarenk, dinamik ve sürprizlerle dolu eserleri kaçırmamanız dileğiyle…

Sergi Açılış Tarihi
23 Mayıs, Perşembe 18:00

İletişim
İrem Günaçtı / Sanat Galerisi Sorumlusu
 +90 212 3510060 / 344             

www.terakkisanat.com

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım