Terakkililerin Kayak ve Snowboard Kampı

Tarih: 22.01.2019

Levent Yerleşkemizden ilkokul 4. sınıf öğrencilerimiz 8 – 11 Ocak, her iki yerleşkemizden ortaokul öğrencilerimiz, 16 – 19 Ocak tarihleri arasında Bolu, Kartalkaya’da düzenlenen kayak / snowboard kampımıza katıldı. İlkokul Öğrenci Birliğimiz, Ortaokul Öğrenci Birliğimiz ve Beden Eğitimi ve Spor Bölümümüzün işbirliğinde düzenlenen kamplarda kayak/snowboard sporuna yeni başlayan öğrencilerimiz, program dahilinde yapılan eğitimlerle bu sporu doğru bir sistemle ve güvenli koşullarda öğrendi. Daha önce kayak yapmış öğrencilerimiz de tekniklerini ve performanslarını geliştirdi.

Bu kampta öğrencilerimiz, birbirlerini daha iyi tanıyarak motivasyonlarını artırdılar ve yaşam kalitelerini yükseltme şansı yakaladılar. Ayrıca spora yönlendirilerek fiziksel gelişimleri desteklenen öğrencilerimiz, hayatları boyunca severek yapacakları bir hobi edindiler.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım