Terakkili Delegeler JMUN 2016 Konferansındaydı

Tarih: 04.05.2016

LEVENT

JMUN (Junior Model United Nations) Kulübü öğrencilerimiz, 03 – 04 Mayıs tarihlerinde dünya sorunlarının ele alındığı, Birleşmiş Milletler çalışmalarının simülasyon yoluyla öğretildiği MUN konferanslarından JMUN 2016’daydı. İTÜ Geliştirme Vakfı Okullarının İTÜ Ayazağa Kampüsü’nde düzenlediği konferansın ana teması “Mülteci Haklarının Savunulması”ydı.  Terakkili delegeler; Singapur, Ukrayna ve Uganda’yı temsil ettiler.

Öğrencilerimiz konferans boyunca İnsan Hakları, Sağlık, Güvenlik gibi çeşitli komitelerde “mültecilere ortak sorumluluk ve Suriye'de devam eden çatışmalardan etkilenen kişilere yardıma teşvik” “çatışmalardan etkilenen ülkelerde okula gitmeyen çocuklar için eğitim”, “mültecilerin sağlık ve güvenliğinin sağlanması”, “silahlı çatışma alanlarında çocuk haklarının korunmasını sağlamak”, “mültecilerin topluma entegrasyonu”, “dünya barışına katkı” konuları hakkında farklı okullardan öğrencilerle birlikte çözümler ürettiler.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım