Öğrencilerimiz Fransa ve İsviçre’deydi

Tarih: 22.05.2014

LEVENT

8. sınıf öğrencilerimiz, 16 – 20 Mayıs tarihleri arasında Fransa ve İsviçre’nin önemli merkezlerini kapsayan bir gezi yaptı.

Gezmeye Paris’ten başlayarak Montmartre, Champs Elysees, Eiffel gibi Paris’in ünlü yerlerini görme fırsatı bulan öğrencilerimiz, ikinci günlerinde Disneyland’da sınav yorgunluklarını eğlenerek attılar. Paris’ten hızlı trenle Lozan’a geçtikten sonra bir şehir turu yaptılar, Lozan Barış Antlaşması’nın yapıldığı oteli ziyaret ettiler.

Montrö ve Vevey şehirlerinde Nestle Çikolata Fabrikası ve Gruyere’s Kasabası’nı gezen öğrencilerimiz, Cenevre’deki CERN araştırma merkezinde tüm gün inceleme gezisi yaptılar, Doğa Tarihi Müzesi’ni gezdiler ve Cenevre şehir turu yaptılar.

Bu gezide İngilizce ve Fransızca dil becerilerini kullanma fırsatı bulan öğrencilerimiz, sosyal ve fen derslerinde öğrendikleri bilgileri yaşayarak öğrenmenin hayatı nasıl zenginleştirdiğini deneyimleme şansını yakaladılar.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım