Her İki Yerleşkemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimiz Öğrenci Birliği Başkanını Seçti

Tarih: 12.10.2018

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen Öğrenci Başkanlığı Seçimlerine öğrencilerimiz her yıl coşku ile katılıyor.

Levent yerleşkemizde 10 Ekim Çarşamba, Tepeören yerleşkemizde 12 Ekim Cuma günü yapılan İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Başkanlığı Seçimleri sonucunda 2018 - 2019 öğretim yılı İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanlarımız belli oldu.

Levent Yerleşkemizdeki seçimlerde kullanılan oy sayısı 1614, geçerli oy sayısı 1486, geçersiz/boş oy sayısı 128'dir. Seçim sonuçlarına göre öğrencimiz Deniz Tuzcu (8J), 1079 oy ile İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı oldu.

Tepeören Yerleşkemizdeki seçimlerde kullanılan oy sayısı 444, geçerli oy sayısı 434, geçersiz/boş oy sayısı 10'dir. Seçim sonuçlarına göre öğrencimiz Cem Elbeyli (7B), 242 oy ile İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı oldu.


Levent Yerleşkesi - İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı Deniz Tuzcu ve Grubu
Tepeören Yerleşkesi İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı Cem Elbeyli ve Grubu

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım