Her İki Yerleşkemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimiz Öğrenci Birliği Başkanını Seçti

Tarih: 13.10.2017

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen Öğrenci Başkanlığı Seçimlerine öğrencilerimiz her yıl coşku ile katılıyor.

Levent yerleşkemizde 11 Ekim Çarşamba, Tepeören yerleşkemizde 13 Ekim Cuma günü yapılan İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Başkanlığı Seçimleri sonucunda 2017 - 2018 öğretim yılı İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanlarımız belli oldu.

Levent Yerleşkemizdeki seçimlerde kullanılan oy sayısı 1603, geçerli oy sayısı 1504, geçersiz/boş oy sayısı 99'dur. Seçim sonuçlarına göre öğrencimiz Yusuf Can Sağun (8 D), 803 oy ile İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı oldu.

Tepeören Yerleşkemizdeki seçimlerde kullanılan oy sayısı 349, geçerli oy sayısı 338, geçersiz/boş oy sayısı 11'dir. Seçim sonuçlarına göre öğrencimiz Beril Alkan (7 C), 198 oy ile İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı oldu.


Levent Yerleşkesi - İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı Yusuf Can Sağun ve GrubuTepeören Yerleşkesi İlkokul ve Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı Beril Alkan ve Grubu

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım