Veli

Çocuklarımızın, öğrencilerimizin gelişim ve eğitim süreçlerinde ilk ve en önemli rol ebeveynlerin/ailelerin. Çocukların potansiyellerinin ne kadarının, hangi ortamda nasıl gelişeceği aile içinde şekillenmekte.

Öğrencilerimizin, çocukluklarından gençliklerine uzanan tüm süreçlerde yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, rehberlerimiz, danışmanlarımız/psikolojik danışmanlarımız velilerimizle işbirliği içinde hareket ederler.

Web sitemizde okuduğunuz sayfalar, diğer dijital ortamlarımız, broşür ve kitapçıklarımız, bültenlerimizle öğretim yılı boyunca Terakki’deki eğitim hayatını sizlerle paylaşacağız. Sizlerin çocuklarınızla ilişkilerinize ve kişisel gelişiminize ışık tutacağını inandığımız Gelişim dergimizle de Ocak ve Mayıs aylarında sizleri buluşturacağız. Dergimizin geçmiş sayılarına web sitemizde yer alan  www.terakki.org.tr/gelisimarsiv  linkinden de ulaşabilirsiniz.

Ebeveynler çocuklarını yetiştirirken onlara yaşama bakışlarını, kendi deneyimlerini, düşüncelerini sunarlar. Çocuk bu karşılaşmalar ve etkileşimler içinde büyür. Öğretim ve eğitim hayatlarında anaokulundan başlayarak akademik, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunacak ortam ve davranışların aile içinde de var olması dengeli bir yaşam ve akdemik başarı için vazgeçilmez.

Öğrencilerimizin gelişimlerinin sağlıklı bir birey olarak sürmesi için okul-aile işbirliği Terakki’de öğrencilerimizi hayata hazırlarken önem verdiğimiz unsurların başında gelir. Öğrencilerimizin akademik başarıları kadar kadar mutlu bir birey olmaları da eğitim anlayışımızın belirleyici bir unsurudur. Öğrencilerimizin, çocukluklarından gençliklerine uzanan tüm süreçlerde yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, rehberlerimiz, danışmanlarımız velilerimizle işbirliği içinde hareket ederler.

Velilerimize bu süreçlerde destek verecek seminer, konferans, grup çalışmaları düzenleyerek aile-okul etkileşimini/iletişimini bütünleyecek fırsatlar yaratırız.

Web sitemizde okuduğunuz sayfalar, diğer dijital ortamlarımız, broşür ve kitapçıklarımız, bültenlerimizle öğretim yılı boyunca Terakki’deki eğitim hayatını sizlerle paylaşacağız.

Birlikte üretken, verimli, mutlu bir öğretim yılı dileğiyle...

Anaokulunda Okul - Veli iletişimimiz için tıklayınız.

İlkokulda Okul - Veli iletişimimiz için tıklayınız.

Ortaokulda Okul - Veli iletişimimiz için tıklayınız.

Lisede Okul - Veli iletişimimiz için tıklayınız.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım