Yurtdışı Üniversitelerde Öğrenim Gören Mezunlarımız Öğrencilerimizle Buluşuyor

Tarih: 21.01.2016

LEVENT

Yurt dışında yüksek eğitim yolculuğuna devam eden Terakkili mezunlar, lise öğrencilerimizle buluşarak, onların motivasyonunu artırmak ve lise eğitim sürecini daha iyi yönetebilmelerini sağlamak için Terakki’de ve üniversite hayatlarında edindikleri tecrübeleri paylaşıyor. Öğrencilerimizin hedefledikleri üniversiteye yerleşmelerine katkı sağlayacak görüş ve önerilerini dile getiriyorlar.  

29 Aralık Salı günü mezunlarımızdan Alp Albay (Johns Hopkins University), Ayşe Elif Kaya (The Hague University of Applied Sciences), Berkehan Yanılmaz (McGill University), Defne Cezayirli (Northwestern University), Dilara Küçük (Case Western Reserve University), Ece Onay (Georgia Institute of Technology), Ozan Cem Öztürk (Royal Holloway, University of London), Sergio Mordo (University of Ontario Institute of Technology) ve Sinan Keyder (University of Toronto) konuğumuz oldu. 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerimizle bir araya geldiler.

13 Ocak Çarşamba günü ise University of California Berkeley’de Bilgisayar Bilimi (Computer Science) okuyan 2013 Fen Lisesi mezunlarımız Can Koç ve Cem Koç, 13 Ocak Çarşamba günü 9. sınıf öğrencilerimizle buluştu.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. 

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım