Üniversite Terakki’de: Tadımlık Dersler

Tarih: 21.01.2015

LEVENT

11 ve 12. sınıf öğrencilerimiz, Rehberlik ve Danışma Servisimizin 19. Kariyer Günleri kapsamında 20 Ocak Salı günü düzenlediği “Üniversite Terakki’de: Tadımlık Dersler” etkinliğinde Bilgi Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi’nden öğretim görevlileriyle buluştu. Konuklarımız, üniversitelerinde kendi öğrencilerine anlattığı bir dersi öğrencilerimizle paylaştı.

Konuklarımız: Acıbadem Üniversitesi’nden Tıp Bölümü Yrd.Doç.Dr.Günseli Bozdoğan, Bilgi Üniversitesi’nden Genetik Biyomühendislik Bölümü Yrd.Doç.Dr.Özgür Gül; Endüstri Mühendisliği Bölümü Prof.Dr.Lale Duruiz; Mühendislik Bölümü Asistan Profesör Yiğit Dağhan Gökdel; Mimarlık Bölümü Yrd.Doç.Dr.Avşar Gurpınar, Benay Gürsoy; Hukuk Bölümü Yrd.Doç.Dr.Yalçın Tosun; İşletme Fakültesi Dekanı Prof.Dr.İpek Sanver, Rektör Danışmanı Doç.Dr.Göksel Aşan, LSE Koordinatörü Yrd.Doç.Dr. Fatma Didin; Psikoloji Bölümü Yrd. Doç.Dr.Zeynep Çatay Çalışkan, Uluslararası İlişkiler Bölümü Yrd.Doç.Dr.İnan Rüma ve Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden Dr.Burak Aydın.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım