Terakkililer Meslek Gözlem Programlarını Tamamladı

Tarih: 31.10.2016

Her iki yerleşkemizden lise öğrencilerimiz, Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimizin gerçekleştirdiği kariyer çalışmaları kapsamında 2015 – 2016 öğretim yılı “Meslek Gözlem Programı”nı tamamlayarak, 21 Ekim Cuma günü gerçekleşen törende sertifikalarını aldı.

Öğrencilerimiz bu programda; Beslenme ve Diyetetik, Gemi İnşaat Mühendisliği, Gemoloji, Kimya Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Tıp, Mimarlık, İç Mimarlık, Reklamcılık,  Oyunculuk/Senaristlik, Hukuk ve Psikoloji alanlarını gözlemledi.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz, 2004 yılından beri öğrencilerimizin gelecekte seçecekleri mesleğin kendilerine uygun olup olmadığına karar vermelerine yardımcı olan bir “Meslek Gözlemi Programı” gerçekleştiriyor.

2005 yılından bu yana lisemizde yürütülen ve bugüne dek yaklaşık 794 öğrencimizin katıldığı  “Meslek Gözlem Programı” ile öğrencilerimiz gelecekte seçecekleri mesleği yakından tanıma fırsatı buluyor.

2016 – 2017 öğretim yılında düzenlenecek Meslek Gözlem Programı, öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda planlanacak.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım