Terakkililer 23. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’ndaydı

Tarih: 10.05.2017

Her iki yerleşkemizden Shell Eco takımlarımız, 3 - 5 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 23. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’nda Shell Eco-marathon standında yer aldı. Levent Yerleşkemizden Team TERAKKİ ve Tepeören Yerleşkemizden Turbo TERAKKİ, bu fuar ve konferansta Shell Eco-marathon yarışmasına katılan Türk takımlarını temsil etti.

Öğrencilerimiz stantlarında, kendi tasarlayıp geliştirdikleri, 1 litre benzin ile 492 km yol alabilen prototip kategorisindeki yarış araçlarını sergiledi. Yerli ve yabancı ziyaretçilere, dünyanın en büyük ve en eski mühendislik yarışmalarından biri olan Shell Eco-marathon yarışmasını ve bu alandaki çalışmalarını tanıttı. Ayrıca, alternatif enerji ve ulaşım odaklı bu mühendislik projesinde yaptıkları çalışmaların enerji ile çevre ilişkisini, geleceğimiz açısından önemini anlattılar.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım