Terakkili Öğrencilerle “Düşle Düşme” Projesi

Tarih: 27.12.2017

Terakki Birikimini Paylaşıyor Programı* içinde yer alan “Düşle Düşme” adlı projemiz Tepeören Yerleşkemizde “eğitimde eşitlik” anlayışının esas alındığı çeşitli atölye ve etkinlik çalışmalarıyla gerçekleşiyor. Geçtiğimiz yıl öğretmenlerimiz Başak Salimoğlu ve Elif Şahin danışmanlığında edebiyat ve sosyal bilimler disiplinleri temel alınarak başlatılan “Çingene Pembesi Bir Düş” adlı projenin devamı olarak sürdürülen “Düşle Düşme”, bu sene de lise 10 ve 11. sınıf seviyesinden gönüllü öğrencilerimizle yürütülüyor.

Terakkililer, Tepeören Yerleşkemizde oluşturdukları atölyelerde öğrencilerimizin ve katılımcılarımızın sosyal yetenek ve becerilerini destekleyecek eğitimler düzenledi. Öğrencilerimiz dışında, Cemil Türker İlköğretim Okulundan 18 öğrenci ve Ballıca Köyü İlköğretim Okulundan 13 öğrenci de kasım ve aralık aylarında atölyelerimizde eğitim aldı.

Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım