Terakkili Gençlerin Akademisyenlerle Tadımlık Dersleri

Tarih: 08.12.2017

Tepeören Yerleşkemizden lise 11. sınıf öğrencilerimiz, 22. Kariyer Günlerimiz kapsamında 5 Aralık Salı günü Sabancı Üniversitesi’nden öğretim üyeleriyle “Tadımlık Dersler” etkinliği gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz; Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nden Mustafa Oğuz Afacan’la “Oyun Teorisi”, Yönetim Bilimleri Fakültesi’nden Tevhide Altekin ‘le "Çevresel, Sosyal ve Teknolojik Gelişmelerin Tedarik Zinciri Yönetimine Etkileri" ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nden Erkay Savaş’la "Bilgisayar Mühendisliği" dersi yaptı.

Öğrencilerimiz bu etkinlikte, ilgilendikleri alanlarla ilgili dersleri üniversite ortamında akademisyenlerden dinleyerek seçecekleri bölümün içeriği hakkında detaylı bilgi edindiler ve sorularına birinci ağızdan cevap aldılar.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz, öğrencilerimizin üniversite ve meslek seçimlerinde doğru karar verebilmelerine yardımcı olmak için tüm seneye yayarak Kariyer Günleri etkinlikleri düzenliyor.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım