Terakkili Gençlere Türkiye İnovasyon Haftası’nda İki Ödül

Tarih: 04.12.2015

Tepeören Yerleşkemizden Turbo TERAKKİ ve Levent Yerleşkemizden Team TERAKKİ, 27 – 29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen "Shell Eco-marathon Türkiye" yarışmasındaki başarılarıyla Takım Ruhu Ödülü ve OİB (Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği) Özel Ödülü aldı. Türkiye’nin en önemli AR-GE merkezlerinden özel projelerin yer aldığı, 3 – 5 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası’nda ise ödül törenine katıldılar.

2005 yılından bu yana Shell Eco-marathon’da kararlılıkla yarışan ve çevreci yaklaşımını anaokulu, ilkokul ve ortaokul düzeyindeki Terakkili arkadaşlarına aktaran öğrencilerimiz, Takım Ruhu Ödülü’nün ardından Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği tarafından OİB Özel Ödülü’ne de layık görüldü.

Shell Türkiye, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliğinin (OİB)  27 – 29 Kasım tarihleri arasında Türkiye’de ilk kez düzenlediği Shell Eco-marathon'da pistte yarışan tek lise takımı Team TERAKKİ, üçüncü oldu.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım