Terakkili Gençler Küresel Isınma Kurultayındaydı

Tarih: 18.09.2015

LEVENT

10. sınıflarımızdan 8 öğrencimiz Sosyal Bilgiler öğretmenimiz Fahriye Ertınaz rehberliğinde, Ekonomi Gazetecileri Derneğinin (EGD) 16 Eylül Çarşamba günü İstanbul Sanayi Odası Odakule Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirdiği ''Yaşamına Sahip Çık! - Enerjini Geleceğe Harca'' temalı Küresel Isınma Kurultayına katıldı.

Global dünyanın önemli öncelikleri arasında yer alan çevre ve küresel ısınma sorunlarının, kamuoyunun desteğini alarak çözümüne katkı sağlamak ve farkındalık yaratmak için düzenlenen Küresel Isınma Kurultayında; merkezi ve yerel yönetimler, kamu ve özel sektör kuruluşları, üniversiteler, sivil toplum örgütlerinin önde gelen temsilcileri konuşmacı ve dinleyici olarak yer aldı.

Açılış konuşmalarını; Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak, Şekerbank Genel Müdürü Halit H. Yıldız, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Başaran Ulusoy ve İstanbul Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ata Ceylan yaptı.

Ekonomi Gazetecileri Derneği Başkanı Celal Toprak’ın yönettiği ''İklim Değişikliğine Genel Bakış'' forum bölümünde, iklim değişikliğiyle birlikte son dönemde meydana gelen doğal felaketler ele alındı ve öğrencilerimiz de konu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım