Terakkili Gençler ESU Sonbahar Münazara Akademisi’ndeydi

Tarih: 29.11.2018

Tepeören Yerleşkemizden ESU (English Speaking Union) Debate Academy Kulübü öğrencilerimiz, 23 - 25 Kasım tarihleri arasında Açı Okullarında düzenlenen ESU Sonbahar Münazara Akademisi’ne katıldı. Ayrıca akademi süresince Türkiye Münazara Takımı seçmeleri de gerçekleşti. Bu seçmelerde öğrencimiz Ela Şahin (9D), ilk 15’e girme şansı elde etti.

İngilizce olarak yapılan ESU Sonbahar Münazara Akademisi’nde kulüp öğrencilerimiz, önerge analizinden münazaranın günlük hayatta nasıl kullanılabileceğine kadar geniş bir yelpazede farklı konularda Türk ve yabancı uyruklu koçlardan çeşitli eğitimler aldı. Ailelerin çocuklarının sosyal medya hesaplarını kontrol edip edemeyecekleri konusunda bir münazara gerçekleştirerek öğrendiklerini uygulama fırsatı buldu.

Türkiye Münazara Takımıyla ilgili sonraki süreçte ise milli takım adaylarının eğitimi devam edecek ve daha sonra belirlenecek bir tarihte yapılacak seçmeler sonucunda beş kişilik takım son halini alacak ve dünya okullar şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım