Terakkili Gençler 4. GIN Günü’nü Düzenledi

Tarih: 04.06.2018

Levent Yerleşkemizden Lise Küresel Sorunlar Ağı (Global Issues Network – GIN) Kulübü öğrencilerimiz, 30 Mayıs Çarşamba günü Terakki Vakfı Kültür Merkezi K1’de 4. GIN Günü’nü (4th GIN Day) gerçekleştirdi.

Bu sene Terakkili gençler, International School of Bremen tarafından düzenlenen GIN forumuna ve daha sonra da International School of Luxembourg tarafından düzenlenen 13. EURO GIN konferansına katıldı. Bremen GIN forumunda öğrencilerimiz “Afrika” üzerine bir sunum yaptılar. Lüksemburg GIN konferansında ise, “İstismar” ve “Hayvan Hakları” başlıklı konuları tartıştılar. Ardından, bu uluslararası konferanslarda edindikleri bilgileri ve kendi sunumlarını Terakki’de organize ettikleri GIN Günü’nde arkadaşları ve öğretmenleriyle de paylaşmak istediler.

Bu GIN Günü’nde öğrencilerimiz, önce “İnsan Hakları” başlıklı sunumlarıyla bilgilendirmiş, sonrasında ise “İfade Özgürlüğü”, “İstismar”, “Hayvan Hakları” gibi konularda yurt dışında yaptıkları sunumları gerçekleştirdiler.GIN Kulübü öğrencilerimizin görüşlerini buradan okuyabilirsiniz.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım