Terakkili Genç Mühendisler Hexagon Studio’daydı

Tarih: 16.02.2016

Enerji verimliliği ve alternatif enerji kaynakları alanında lise ve üniversite öğrencilerinin katıldığı dünyanın en büyük yarışmalardan biri Shell Eco-marathon Europe. Tepeören Yerleşkemizden Turbo TERAKKİ ve Türkiye'yi 11 yıldır temsil eden Levent Yerleşkemizden Team TERAKKİ 10 Şubat Çarşamba günü Türkiye'nin otomotiv alanındaki lider tasarım merkezi  Hexagon Studio’yu ziyaret etti.

Öğrencilerimiz, Hexagon Studio’da takımlarımız kurumun projeleri hakkında İş Geliştirme Müdürü Ünal Elbeyli ve İş Geliştirme Mühendisi Ramazan Yeğin’den bilgi aldıktan sonra tasarım ve AR-GE  mühendisleriyle kabuk, makanik, elektrik-elektronik, tasarım konsepti ve inovasyon alanlarında çalışmalar yaptılar.

Shell Eco takımlarımız mevcut araçlarını geliştirme ve yeni araçlarını tasarlama konusunda yaptıkları çalışmaları deneyimli mühendislerle paylaşıp mühendislik açısından çalışmalarını nasıl daha ileriye taşıyabilecekleri konusunda bilgi aldılar. Çalışmanın ardından tasarım ve prototiplerin yapıldığı bölümleri gezdiler.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım