Terakkili Delegeler TIMUN Konferansı'ndaydı

Tarih: 09.12.2016

Her iki yerleşkemizden lise Model United Nations (MUN) Kulübü öğrencilerimiz, 1 – 4 Aralık tarihleri arasında Üsküdar Amerikan Lisesi’nin düzenlediği TIMUN 2016 (Turkish International Model United Nations) konferansına katıldı. Birleşmiş Milletler çalışmalarının simülasyon yoluyla öğretildiği bu konferansta Levent Yerleşkemizden öğrencilerimiz Avustralya, Tepeören Yerleşkemizden öğrencilerimiz ise Ermenistan’ın delegeliğini yaptı. Konferansın teması, "Ülkelerin Bir Araya Gelerek Dünya Üzerinde Her Açıdan Sürdürülebilirliği Sağlaması"ydı.

Öğrencilerimiz, güncel konular üzerinde düşünme ve düşündükleri İngilizce dilinde ifade etme becerilerini geliştirdikleri MUN konferanslarında dünyanın çeşitli yerlerinden öğrencilerle bir araya geliyor. Birlikte insan hakları, ekonomi, çevre ve güvenlik gibi çeşitli konularda dünya sorunlarını tartışarak çözümler üretiyorlar.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. 

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım