Terakkili Delegeler Tepeören Yerleşkemizde MUN Konferansında Buluştu

Tarih: 11.10.2018

Lise TTMUN (Terakki Tepeören Model United Nations) Kulübü öğrencilerimiz, 5 – 6 Ekim tarihlerinde Tepeören Yerleşkemizde “Güvercinler Tanklara Karşı (Doves vs. Tanks)” temalı bir MUN konferansı düzenledi. Birleşmiş Milletler çalışmalarının simülasyon yoluyla öğretildiği, dünya sorunlarının ele alındığı MUN konferanslarından olan TTMUN’18, her iki yerleşkemizden yaklaşık 400 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti.

TTMUN Kulübü olarak İngilizceyi sadece sınıf ortamında ders kitaplarından değil, gerçek hayatla bütünleştirerek öğrenebilmek, pratik yapabilmek ve dünya gündemini oluşturan sorunları tartışabilmek için farklı platformlar oluşturmayı hedefleyerek daha önce iki yıl hazırlık sınıfları ve geçen yıl da hem hazırlık hem de 9. sınıflar için PrepMUN konferansları düzenlemişti.

Bu öğretim yılında ise TTMUN Kulübü, biraz daha büyüyerek her iki yerleşkemizden tüm lise 9. sınıf öğrencilerimizin katıldığı TTMUN’18 konferansına ev sahipliği yaptı. TTMUN Kulübümüzden yaklaşık 80 öğrencimizin görev aldığı konferansta Tepeören Yerleşkesi 9. sınıf öğrencilerimizle birlikte dokuz ayrı komitede görev almak üzere Levent Yerleşkesi 9. sınıf öğrencilerimiz ve TLMUN (Terakki Levent Model United Nations) Kulübü öğrencilerimiz iki gün süren TTMUN’18 konferansında bir araya geldi.  Ayrıca Tepeören JMUN (Junior Model United Nations) Kulübünden öğrencilerimiz de çeşitli görevler alarak TTMUN’18 konferansında yer aldı.Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım