Terakkili Delegeler KabatasMUN 2016’daydı

Tarih: 24.05.2016

LEVENT

MUN (Model United Nations) Kulübü öğrencilerimiz, 13 - 16 Mayıs tarihleri arasında dünya sorunlarının ele alındığı, Birleşmiş Milletler çalışmalarının simülasyon yoluyla öğretildiği MUN konferanslarından KabatasMUN 2016’da konferansına katıldı. İstanbul Kabataş Erkek Lisesi’nin düzenlediği, temasının “Birleşmiş Milletlerin günümüz dünyasında üzerine aldığı rolün değerlendirilmesi” olan konferansta öğrencilerimiz, Etiyopya, Endonezya, Irak, Japonya ve Kamerun ülkelerinin delegeliğini yaptı.

Öğrencilerimiz Kübra Nermin Sarp (Hz A) ve Aleyna Kaytaz (Hz A), Silahsızlanma ve Uluslararası Güvenlik Komitesi’nde; Gizemnur Dinler (Fen10) ve Milen İrem Aydemir (10A), Sosyal, İnsani ve Kültürel Meseleler Komitesi’nde; toplantı başkanı olarak Alara Morova (11D), delege olarak Zeynep İrge Başkan (Fen 10) ve Zeynep Erçağ (Fen10) Özel Politik ve Bağımsızlaşma Komitesi’nde; Ali Berkay Üre (9G), Attila Öğüt (Hz A) ve Baran Özdemir (11A), Bağlantısızlık Hareketi’nde; Umut Selin Tuncer (9G) ve Tolga Karakaya (11E), Doğu Asya Zirvesi’nde; Gülce Şenol (Hz A), Halil Kaan Serhatlı (Hz A) ve Cemre Şenlik (Hz A) Tarihi Dünya Sağlık Örgütü’nde dünya meselelerini tartıştı.  

Öğrencilerimizden Umut Selin Tuncer ve Baran Özdemir komitelerinde aktif rol aldıkları için tüm delegelerin katıldığı kapanış töreninde başarılı delegeler olarak anons edilerek onurlandırıldılar.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım