Mesleğe Göz Kırpmak

Tarih: 22.01.2016

Öğrencilerimiz, “Mesleğe Göz Kırpmak” panelimizde Sabancı Üniversitesi’nden Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Alpay Filiztekin, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erkan Savaş, Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cem Akkan ile Terakki Vakfı Kültür Merkezi K1’de bir araya geldi. Panel, 20. Kariyer Günlerimiz kapsamında Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi Koordinatörümüz Demet Uysal’ın moderatörlüğünde gerçekleşti.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz,  öğrencilerimizin üniversite ve meslek seçimlerinde doğru karar verebilmelerine yardımcı olmak için tüm seneye yayarak 20. Kariyer Günleri etkinlikleri düzenliyor.

Levent Yerleşkemizden 9. sınıf öğrencilerimiz ile Tepeören Yerleşkemizden hazırlık ve 9. sınıf öğrencilerimizin yer aldığı bu panelde, konuklarımız üniversitelerinin “Sanat ve Sosyal Bilimler”, “Mühendislik ve Doğa Bilimleri” ve “Yönetim Bilimleri” fakültelerindeki bölümleri anlatıp önerilerini paylaştılar.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. 

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım