Lise Öğrencilerimiz Nepal'deydi

Tarih: 24.02.2015

LEVENT
Nepal Sosyal Sorumluluk Projemizin üçüncüsü, 25 Ocak - 6 Şubat tarihleri arasında Nepal’in Katmandu, Nagarkot ve Pokhara şehirlerinde gerçekleşti.

Lise öğrencilerimiz, Nepalli bir öğrencinin evini ziyaret ederek, ev yaşantılarını yakından gözlemleme fırsatı buldular. Pochara’nın Phewa Gölü'nde kano turu yaptılar, gölün ortasındaki Barahi tapınağını ziyaret ettiler. Katmandu'da Bouda, monkey Tample, Bhaktapur meydanı, Daurbar Meydanı'nı gezdiler. Her ün yaklaşık iki saat yürüyerek Shree Sanjiwani İlköğretim Okulu’na giden öğrencilerimiz, oradaki öğrencilere İngilizce, matematik, resim dersleri verdiler. Birlikte oyunlar oynadılar.

Öğrencilerimiz, farklı kültürlerin, farklı yaşam tarzlarının insan hayatı üzerinde yarattığı farklılığı yerinde görerek öğrendiler. Sorunlarındünyanın her köşesinde ortak olduğunu fark ettiler.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım