Lise Öğrencilerimiz I. RC Girişimcilik Zirvesi’ne Katıldı

Tarih: 27.10.2016

Levent Yerleşkemizden lise 10 IB ve 11 IB sınıfı öğrencilerimiz, İngilizce öğretmenleri Lucy Griffin’le 22 Ekim Cumartesi günü düzenlenen 1. RC Sosyal Girişimcilik Zirvesi’nde çeşitli konuşmacılarla buluştu. Onların girişimcilik hikayelerini dinledi. Sosyal girişimcilerin çalıştığı alanları çeşitli örnek, atölye ve interaktif aktiviteler üzerinden tanıdı. Farklı okullardan öğrencilerle birlikte problemlere çözümler üretti.

Robert Kolejde düzenlenen bu etkinlikte öğrencilerimiz, Zirve Toplum Gönüllüleri Vakfı Kurucusu İbrahim Betil ve Ashoka ülke temsilcisi Zeynep Meydanoğlu’nun konuşmasını dinledi. Çocuklar Aynı Çatının Altında’nın kurucusu Azize Leygara, Adım Adım Vakfı’ndan Renay Onur, “Hayal Ortağı” projesiyle 35 Yaş Altı Yenilikçiler ödülünün sahipleri Duygu Kayahan ve Ömer Görgülü, Kuzeydoğa Derneği Temsilcisi Rana Babaç’ın sunum ve çalıştaylarına katıldılar.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım