Levent Yerleşkemizde Lise ve Fen Lisemiz Öğrenci Başkanını Seçiyor…

Tarih: 03.10.2017

Lise ve Fen Lisemizde demokratik seçim sisteminin tüm öğeleriyle uygulandığı “Öğrenci Meclisi ve Öğrenci Başkanlığı” seçim süreci 14 Eylül’de başladı.
Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen bu seçimlere öğrenciler her yıl artan bir coşku ile  katılıyorlar.
Öğrencilerimiz, 21 Eylül’de  sınıf temsilcilerini seçti ve 25 Eylül’de ilk meclis toplantılarını yaparak “öğrenci başkanlığı” adaylık sürecini başlattılar.
Başkanlık için propaganda süresi 05 Ekim’de sona erecek. Bu yarışın galibi, 6 Ekim’de belli olacak.

Başkan Adaylarımız ve ekiplerini aşağıda tanıyabilirsiniz.

Baran Baranoğlu

Baran Baranoğlu (11E)
Şahan Mustafa Yücel (11E), Yiğit Ali Akgün (11G), Elif Oktar (11G), Doğukan Altun (11H), Naz Şimşek (10D), Lina Karasu (10K), Yasemin Akan (Fen10), Emre Özyurt (9C)
Ece Doğaner

Ece Doğaner (11F)
Umut Uçak (11A), Oğuz Güneş (11C), Egemen Uçar (11E), Çağla Uzunali (Fen11), Melis Eda Ekinci (10D), Şara Yağan (10H), Efe Haşhaş (9B), Mina Kaplanoğlu (9G)
Zeynep Kırışgil

Zeynep Kırışgil (11B)
Aleyna Su Aktaş (11B), Emir Canatay (11D), Arda Edes (11E), Emre Morkaya (Fen11), Maya Özçakır (10E), B.Serdar Eren (10G), Deniz Ektial (10K), Akın Özlü (9G)
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım