Levent Yerleşkemizde Lise Öğrencilerimiz Öğrenci Birliği Başkanını Seçti

Tarih: 25.10.2018

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen Öğrenci Başkanlığı Seçimlerine öğrencilerimiz her yıl coşku ile katılıyor.

Levent yerleşkemizde 19 Ekim Cuma günü yapılan Lise ve Fen Lisesi Öğrenci Başkanlığı Seçimleri sonucunda yüzde elli barajını geçen aday olmamıştır. Bu nedenle en fazla oyu alan iki başkan adayı Faruk Kandemir (11A) ve Naz Şimşek (11D) ikinci tur seçimine katılmaya hak kazanmışlardı.

Lise öğrencilerimiz 24 Ekim Çarşamba günü 2. Tur seçimini yaparak Öğrenci Başkanını seçti. Seçimleri sonucunda 2018 - 2019 öğretim yılı Lise ve Fen Lisesi Öğrenci Birliği Başkan ve grubu belli oldu.

Levent Yerleşkemizdeki seçimlerde kullanılan oy sayısı 754, geçerli oy sayısı 680, geçersiz/boş oy sayısı 74'dir. Seçim sonuçlarına göre öğrencimiz Faruk Kandemir (11A), 350 oy ile Lise ve Fen Lisesi Öğrenci Birliği Başkanı oldu.


Lise ve Fen Lisesi Öğrenci Birliği Başkanı Faruk Kandemir ve Grubu
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım