IB Öğrencilerimizden “SupportED” Projesi

Tarih: 28.12.2018

Tepeören Yerleşkemizde lise IB öğrencilerimiz; Yaratıcılık, Eylem ve Toplumsal Hizmet (Creativity, Activity, Service - CAS) çalışmaları çerçevesinde “SupportED” projesini hayata geçirdiler. Bu proje kapsamında Kurtdoğmuş İlkokulu öğrencileri, 27 Aralık Perşembe günü Terakki’yi ziyaret etti. Misafir öğrencilerimiz, okulumuza yaptıkları bu ziyaret sırasında projede yer alan gönüllü öğrencilerimiz ve Destination Imagination (DI) Kulübü öğrencilerimizle çeşitli DI etkinlikleri gerçekleştirdiler. Ardından kimya laboratuvarımızda fen deneyleri yaptılar.

Okullarımızda uygulanan Uluslararası Bakalorya Diploma Programı (International Baccalaureate Diploma Programme - IBDP) kapsamında gerçekleşen bu projeyle öğrencilerimiz; şehirden uzak çevre okullarda eğitim-öğretimi desteklemeyi, Terakki’nin bilgi, birikim ve olanaklarını paylaşmayı, küçük yaştaki öğrencilerin gelecek planlarına olumlu etki etmeyi amaçlıyor.

Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım