Her İki Yerleşkemizde Lise Öğrencilerimiz Öğrenci Birliği Başkanını Seçti

Tarih: 06.10.2017

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen Öğrenci Başkanlığı Seçimlerine öğrencilerimiz her yıl coşku ile katılıyor.

Her iki yerleşkemizde 6 Ekim Cuma günü Lise Öğrenci Başkanlığı Seçimleri sonucunda 2017 - 2018 öğretim yılı Lise ve Fen Lisesi öğrenci başkanlarımız belli oldu.

Levent Yerleşkemizdeki seçimlerde kullanılan oy sayısı 747, geçerli oy sayısı 671, geçersiz/boş oy sayısı 76'dır. Seçim sonuçlarına göre öğrencimiz Baran Turan Baranoğlu (11 E), 388 oy ile Lise ve Fen Lisesi Öğrenci Birliği Başkanı oldu.

Tepeören Yerleşkemizdeki seçimlerde kullanılan oy sayısı 223, geçerli oy sayısı 222, geçersiz/boş oy sayısı 1'dir. Seçim sonuçlarına göre öğrencimiz Ömer Faruk Yazıcı (11 D), 179 oy ile Lise Öğrenci Birliği Başkanı oldu.


Levent Yerleşkesi - Lise ve Fen Lisesi Öğrenci Birliği Başkanı Baran Turan Baranoğlu ve GrubuTepeören Yerleşkesi - Lise Öğrenci Birliği Başkanı Ömer Faruk Yazıcı ve Grubu

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım