DoEIA Ödül Liderlerimiz Birleşik Krallık Wessex Kontu Prens Edward ile Buluştu

Tarih: 20.10.2015

Birleşik Krallık Wessex Kontu Prens Edward, Edinburgh Dükü Uluslararası Gençlik Ödülü – Türkiye (The Duke of Edinburgh’s International Award – DoEIA) programı ödül liderleriyle 15 Ekim Perşembe günü Darüşşafaka Eğitim Kurumları’nda bir araya geldi. DoEIA Koordinatörümüz Ayşegül Erdöven, ödül liderlerimiz Yeşim Irmak Bozkurt ve Şafak Ucur tarafından Prens Edward’a programın Terakki’deki işleyişi hakkında bilgi verildi.

Terakki’nin 2008 yılından beri yürüttüğü; 140 ülkede 14 ile 24 yaşları arasındaki tüm gençlerin becerilerini geliştiren, fiziksel hareketlilik ve sosyal sorumluluk aktivitelerini destekleyen, gönüllülük esasına dayalı bu programda şimdiye kadar yaklaşık 400 öğrencimiz, programı başarıyla tamamlayarak ödüllerini aldı.

Bronz, Gümüş ve Altın kategorilerinde gençleri bir araya getiren bu program; Beceri Geliştirme, Fiziksel Gelişim, Toplum Hizmeti, Toplumsal Uyum Projesi ve Macera ve Keşif Yolculuğu gibi bölümleri gençlere sunar.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım