18. Terakki Tarih Günleri CNN Türk Muhabiri Göksel Göksu'yla Başladı

Tarih: 05.05.2016

18. Terakki Tarih Günleri, Lise Sosyal Bilimler ve Felsefe Bölümü, Plastik Sanatlar Bölümü ve Projeler Koordinatörlüğümüzün organizatörlüğünde bu yıl “Savaş ve Göç” temasıyla her iki yerleşkemizde gerçekleşiyor.

Bu sene ki atölye, sunum ve söyleşilerimizde hem Türkiye’deki göç olgusunun tarihsel bir analizi yapılacak hem de sistemsiz, esnek ve geçici düzenlemelerin yerine daha sistemli ve uluslararası geçerliliği olan, insan hak ve özgürlüklerine saygılı bir göç ve göçmen politikasının oluşturulması için neler yapılması gerektiğine dair çözüm önerileri tartışılacak. Ayrıca siyasi, sosyal ve ekonomik sorunlara yönelik farkındalık yaratmada sanatın ve sanatçıların oynadığı büyük rol de vurgulanacak.

Tepeören Yerleşkemizden lise öğrencilerimiz ve Levent Yerleşkemizden Tarih Kulübü öğrencilerimiz, 2 Mayıs Pazartesi günü CNN Türk muhabiri Göksel Göksu’yla buluştu. Göksu, öğrencilerimizle “Savaşta Kadınlar ve Çocuklar” konusunu konuştu.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. 

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım