Terakkililer Projeleriyle Teknoloji ve Eğitim Fuarı’ndaydı

Tarih: 15.11.2016

Levent Yerleşkemizden ilkokul ve ortaokul Maker Kulübü öğrencilerimiz, 11 - 13 Kasım tarihleri arasında Eğitim Teknolojileri Derneğinin ilkini düzenlediği TEF İstanbul’da (Teknoloji ve Eğitim Fuarı) projelerini sundu.  

Fuarın amacı;  katılımcıların, eğitim ve teknoloji alanında çeşitli etkinlik ve sunumlar ile uluslararası ve yerel firmaların eğitim çözümleri, alanında uzman kişiler, sivil toplum örgütleri ve eğitim kurumlarındaki iyi örneklerle buluşturmak; Türkiye ve dünyada eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde görüp deneyimlemelerini sağlamak.

İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşen fuarda çeşitli okulların “Maker” ve “Kodlama” çalışmaları ile ilgili firmaların yer aldığı “Maker Zone” alanında stantları olan öğrencilerimiz, Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin rehberliğinde yaptıkları projeleri ziyaretçilere tanıttılar.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. 

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım