Terakki’de 25. Geleneksel Satranç Turnuvası

Tarih: 06.06.2016

25. Geleneksel Satranç Turnuvamız, 4 - 5 Haziran 50 okuldan, 60 takım ve 427 sporcu öğrenci ve her iki yerleşkemizden 72 öğrencimizin katılımıyla gerçekleşti.

İlkokul ve ortaokul seviyesinde dört kategoride (Piyonlar - 1. sınıflar, Kaleler – 2. sınıflar, Vezirler – 3 ve 4. sınıflar, Şahlar – 5, 6, 7 ve 8. sınıflar) takımlar halinde düzenlenen turnuvada “Piyonlar” kategorisinde Çapa İlkokulu birinci, Bahçeşehir MEF Okulları ikinci, Tuna İlkokulu üçüncü; “Kaleler” kategorisinde Fatih Çapa İlkokul birinci, Küçükçekmece Atakent Toki İlkokulu ikinci, Bahçeşehir MEF Okulları üçüncü; “Vezirler” kategorisinde Bahçeşehir MEF Okulları birinci, Fatih Çapa İlkokulu ikinci, Bahçelievler Yayla İlkokulu üçüncü; “Şahlar” kategorisinde Özel Feriköy Ermeni Ortaokulu birinci, Darüşşafaka Ortaokulu ikinci, Çapa Atatürk Ortaokulu üçüncü oldu.

Öğrencilerimizin aldığı dereceler ise Piyonlar kategosinde Ali Sadi Yener (1A) 2. masa 3.sü, Ozan Uzunali (1G) 4. masa 3.sü, Kaleler kategorisinde Ozan Benli (2A) 4. masa 1.si, Vezirler kategorisinde Naci Can Kalyoncuoğlu (4C) 1. masa 2.si, Can Emre Turgay (3G) 4. masa 3.sü

25. Geleneksel Satranç Turnuvamızın kategorilere göre oluşturulan ayrıntılı sonuç listeleri:


Piyonlar Masa Listesi
Piyonlar Son Sıralama Listesi

Kaleler Masa Listesi
Kaleler Son Sıralama Listesi

Vezirler Masa Listesi
Vezirler Son Sıralama Listesi

Şahlar Masa Listesi
Şahlar Son Sıralama Listesi

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım