Terakki’de 24. Geleneksel Satranç Turnuvası

Tarih: 23.03.2015

24. Geleneksel Satranç Turnuvamız, 21 - 22 Mart tarihlerinde 41 okuldan 370 öğrenci ve her iki yerleşkemizden 55 öğrencimizin katılımıyla gerçekleşti.

İlkokul ve ortaokul seviyesinde dört kategoride (Piyonlar - 1. sınıflar, Kaleler – 2. sınıflar, Vezirler – 3 ve 4. sınıflar, Şahlar – 5, 6, 7 ve 8. sınıflar) takımlar halinde düzenlenen turnuvada “Piyonlar” kategorisinde Özel Tekden Koleji birinci, Özel Kemerburgaz Doğa Koleji ikinci, Esenler Ayvalıdere İlkokulu üçüncü; “Kaleler” kategorisinde Özel Üsküdar Sev Okulları birinci, Beylikdüzü Uğur Koleji ikinci, Özel Kurtköy Doğa Koleji üçüncü; “Vezirler” kategorisinde Çapa İlkokulu birinci, Tuna İlkokulu ikinci, Özel Enka Okulları üçüncü; “Şahlar” kategorisinde Özel Yakacık Balkanlar birinci, Özel Enka Okulları ikinci, Çapa Atatürk Ortaokulu üçüncü oldu.

Öğrencilerimizin aldığı dereceler ise “Kaleler” kategorisinde Ada Kahraman (2E) 2. masa ikinciliği, “Vezirler” kategorisinde Naci Can Kalyoncuoğlu (3C) 2. masa ikinciliği, “Vezirler” kategorisinde Demir Demirkır (4A) 1. masa birinciliği, “Şahlar” kategorisinde Mustafa Kıvanç Kayhan (5G) 4. masa ikinciliği, “Şahlar” kategorisinde Ataberk Demirkaya (7H) 3. masa birinciliği.

24. Geleneksel Satranç Turnuvamızın kategorilere göre oluşturulan ayrıntılı sonuç listeleri:

Piyonlar Masa Listesi
Piyonlar Son Sıralama Listesi
Kaleler Masa Listesi
Kaleler Son Sıralama Listesi
Vezirler Masa Listesi
Vezirler Son Sıralama Listesi
Şahlar Masa Listesi
Şahlar Son Sıralama Listesi


SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım