Ayın Kitap Önerisi

Kitap Adı : Köpük ile Pıtır

Yazar : Kolektif

Yayınevi : İş Bankası Kültür Yayınları

Köpük ile Pıtır

Bu ay okuma önerimiz için İş Bankası Yayınlarından çıkan ve Kardeşlik ilişkisine değinen “Köpük ile Pıtır” kitabını sizler için seçtik.

Köpük ‘ün Pıtır adında küçük bir kız kardeşi vardı. Pıtır çok sevimli, ama biraz yaramazdı. Bazen bam tel! diye minik kar kulübesinin üzerine atlardı, bazen de foşur! diye suya dalardı. Kardeşinin bu yaramazlıklarından bıkan Köpük bazen, " Keşke Pıtır başka yerde oynasa" diye düşünürdü. Günlerden bir gün, iki kardeş kar fırtınasına yakalandılar. Acaba Köpük kardeşini fırtınadan kurtarıp, ne kadar harika bir ağabey olduğunu kanıtlayabilecek mi?

İki kardeşin ilişiklerini el yazısı ile anlatan ve İş Bankası yayınlarından çıkan Köpük ile Pıtır isimli hikaye kitabı arkadaşlığın, seçilebilen ve değiştirilebilen bir ilişki biçimi olduğunu ama kardeşliğin böyle olmadığını anlatıyor. Kardeşler arasındaki ilişkinin uzun vadede bağlılık ve güvene dayalı kalıcı ve olgunlaştırıcı bir deneyim olduğu üzerinde duruyor.

Kardeşler arasında sosyal ve duygusal bağın güven ilişkisiyle arttığını çocuklarımızın deneyimlemesi ve görmesi dileğiyle iyi okumalar,

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım