Okul Veli İletişimi

Okul Yönetimi - Veli Görüşmeleri

Bilgilenme, sorulara cevap alabilme, fikir ve önerileri iletebilme amacıyla hafta içi her gün, olağanüstü durumlar dışında randevu alınarak ilgili yönetici ile görüşme yapılabilir.

Öğretmen - Veli Görüşmeleri

Çocuklarımızın yıl içindeki gelişiminin takip edilmesi, olası sorunların önceden belirlenerek önlenmesi/çözümlenmesi, gözlemlerin paylaşılması amacı ile grup öğretmenleri ile; daha önceden randevu alınarak bireysel görüşme yapılabilir.

Rehber Danışman - Veli Görüşmeleri

Yıl boyunca çocuklarımızın davranış gelişimleri, sosyal uyum süreçleri grup rehber danışmanı tarafından değerlendirilir. Randevu alınarak veya Rehber danışmanın daveti ile görüşme yapılabilir.

Veli Toplantıları

Eğitim yılı başında okulu tanıma ve çocukların okula uyumlarını kolaylaştırma amacı ile Veli-Çocuk-Öğretmen Tanışma Toplantısı yapılır.

Okul-aile işbirliğinin oluşmasını ve gelişmesini sağlayan, eğitim programlarının, uygulamalar ve okulun işleyişi ile ilgili bilgilerin paylaşıldığı Genel Veli Toplantısı eğitim yılı başladıktan sonra yapılır.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım