E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Vakıf Genel Müdürlüğü

Genel Müdürlük

İbrahim Şimşek Muhasebe Müdürü
Gülcan Akdündar Halkla İlişkiler Müdürü
Oktay Başaran İdari İşler Müdürü
Altan Gökçay Spor Tesisleri Müdürü
Mustafa Tülü Bilişim Teknolojileri Müdürü
Banu Akbaşlı Kurumsal İletişim Koordinatörü
Michiel Paus Yönetim Sistemleri Direktörü
Filiz Emrecik Vakıf Sekreteri

Muhasebe Müdürlüğü
İbrahim Şimşek Muhasebe Müdürü
Başaran Yılmaz Muhasebe Şefi
Baran Bala Muhasebe Memuru
İlker Sar Muhasebe Memuru
Muharrem Kaya Muhasebe Memuru
Sedef Kızğın Muhasebe Memuru
Özer Kısmetli Muhasebe Memuru

Muhasebe Müdürlüğü - Tepeören Yerleşkesi
Songül Yılmaz Muhasebe Memuru
Sevil Erşen Muhasebe Memuru
Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Gülcan Akdündar Halkla İlişkiler Müdürü
Orhan Kurtuldu Sanat Danışmanı
İrem Günaçtı Sanat Galerisi Sorumlusu
Seçil Batır Erinç Mağaza Sorumlusu
Gözde Kurtuluş Mağaza Görevlisi
Yeliz Demir Danışma-Santral Memuru
Nuray Uslu Yılmazel Danışma Memuru
İdari İşler Müdürlüğü
Oktay Başaran İdari İşler Müdürü
Musa Çakaloğlu Depo Sorumlusu
Aydın Yaman Depo Görevlisi
Ahmet Naci Tacer İdari İşler Memuru
Raif Güneş Öğrenci Taşıma Servisleri Sorumlusu
H. Enis Karal Öğrenci Taşıma Servisleri Sorumlu Yard.
Nurten Turgan Kat Görevlisi

İdari İşler Müdürlüğü – Tepeören Yerleşkesi
Ahmet Selçuk Çetinkaya Öğrenci Taşıma Servisleri Sorumlusu
Yılmaz Doğan Depo Görevlisi
İdari İşler Müdürlüğü - Sahne Amirliği
Ceyhun Çifçili Sahne Amiri
Safi Demir Sahne Amiri Yardımcısı
Erdoğan Özcan Sahne Teknisyeni
Tevrat Kuvancı Sahne Teknisyeni
İdari İşler Müdürlüğü - Levent Yerleşkesi Teknik Hizmetler
Mustafa Özcan Teknik Hizmetler Şefi
Ertuğrul Timur Elektronik Teknisyeni
Gökhan İnce Elektrik Teknisyeni
Ozan Çelik Elektrik Teknisyeni
Salih Kaymaz Baskı Çoğaltma Teknisyeni
Yaşar Güngeviş Baskı Çoğaltma Teknisyeni
Fatih Çetinkaya Tesisat Ustası
Kerim Coşan Tesisat Ustası
Şevket Taşkın Marangoz
İsmail Erten Boya Ustası
Metin Zurnacı Boya Ustası
Bünyamin Özdemir Bahçıvan
Hasbiye Şengül Mefruşat Bakım
İdari İşler Müdürlüğü - Tepeören Yerleşkesi Teknik Hizmetler
Mehmet Kahriman Teknik Hizmetler Şefi
Mustafa Özcan Elektrik Teknikeri
Ali Ulaş Elektrik Teknisyeni
Abdülkadir Coşan Tesisat Ustası
Eyüp Yılmaz Alüminyum Doğrama Ustası
Şakir Savdır Boya Ustası
İdari İşler Müdürlüğü - Levent Yerleşkesi Koruma Ve Güvenlik Teşkilatı
Baki Doğan Güvenlik Şefi
Cengiz Aydoğan Güvenlik Grup Şefi
Orhan Türkmen Güvenlik Grup Şefi
Zafer Kıral Güvenlik Grup Şefi
Fahrettin Dalcı Güvenlik Memuru
Fatih Gökcay Güvenlik Memuru
Mehmet Aygün Güvenlik Memuru
Mustafa Özer Güvenlik Memuru
Müge Bentürk Güvenlik Memuru
Umut Öztürk Güvenlik Memuru
İdari İşler Müdürlüğü - Tepeören Yerleşkesi Koruma Ve Güvenlik Teşkilatı
Ömer Üstün Güvenlik Şefi
Emre Çaylak Güvenlik Grup Şefi
Hasan Gündüz Güvenlik Grup Şefi
Osman Çiftçi Güvenlik Grup Şefi
Spor Tesisleri Müdürlüğü
Altan Gökçay Spor Tesisleri Müdürü
Çetin Güvençer Müdür Yardımcısı
Ersan Becerik Fitness Eğitmeni
Kenan Yıldız Spor Masörü
Berrin Sunal Spor Tesisleri Müdür Sekreteri
Yeliz Çelik Danışma Memuru
Demet Eriştirici Kaya Danışma Memuru
Ali Duman Salon Görevlisi
Kamil Duyar Salon Görevlisi
Necdet Buluç Salon Görevlisi
Rafet Güler Salon Görevlisi
Erdal Kocabıyık Havuz Görevlisi
Mevlüt Özalp Havuz Görevlisi

Spor Tesisleri Müdürlüğü - Tepeören Yerleşkesi
Yalçın Doğruer Tesis Şefi
Aslan Çubukcuoğlu Salon Görevlisi
Faik Uzun Havuz Görevlisi
Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü
Mustafa Tülü Bilişim Teknolojileri Müdürü
M. İsmail Dalyancı Bilişim Teknolojileri Ağ ve Sistem Yöneticisi
Neslihan Akbolat Bilgi İşlem Portal Moderatörü

Bilişim Teknolojileri Müdürlüğü - Tepeören Yerleşkesi
Ceyhun Pak Bilişim Teknolojileri Müdür Yardımcısı
Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü
Banu Akbaşlı Kurumsal İletişim Koordinatörü
İsmail Yolaçan Dijital Medya Yöneticisi
Hande Çorumlu Marka İletişimi ve İçerik Yönetimi Sorumlusu
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.