"s ı r"

Tarih: 29.09.2017

LEVENT

Terakki Sanat, Ekim ayında sanatseverleri Fevzi Karakoç’un ‘Sır’ adlı sergisi ile buluşturuyor.

1947 Çankırı doğumlu olan sanatçı, 1968-72 yılları arasında İstanbul Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulu’nda eğitim gördükten sonra 1979 yılında Uluslararası Salzburg Yaz Akademisi’ne katıldı.1983 yılında özgün baskı resim dalında ‘sanatta yeterlilik’ aldı. Bir çok kişisel sergi açan Karakoç; 1979 Salzburg Şehri Onur Ödülü,1981 ve 1983 yıllarında Devlet Resim Heykel Sergisi Ödülü ve yine 1983 yılında Viking Kağıt-Baskı Resim Ödülleri’nin sahibidir. Uzun yıllar Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalıştıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne geçen sanatçı, halen bu bölümde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sanatçının dünyası çizgiler, renkler ve lekelerle oluşan bir anlatımın yansımasıdır. Karakoç da tam anlamıyla çalışmalarını renkler, çizgiler, lekelerle özümseyen bir sanatçıdır. Tuvallerindeki hassas, duyarlı, özgür, farklı ve çarpıcı duruşuyla her yaratıcı sanatçıda olduğu gibi kendine özgü…

Usta sanatçının sürprizlerle dolu eserlerini kaçırmamanız dileğiyle…

Sergi Açılış Tarihi
12 Ekim, Perşembe 18:00

İletişim
İrem Günaçtı / Sanat Galerisi Sorumlusu
 +90 212 3510060 / 344             

www.terakkisanat.com

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım