E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Geleneksel ''kÜÇÜK şEYLER'' Sergisi

LEVENT
15 Ocak – 11 Şubat 2015

Terakki Vakfı Sanat Galerisi, sanatseverleri 15 Ocak’tan itibaren artık geleneksel hale gelen, her biri kendini alanında kanıtlamış sanatçıları, akademisyenleri, başarılı ve yetenekli öğrencileri aynı çatı altında toplamayı başarmış kÜÇÜK şEYLER sergisinin 18. si ile buluşturuyor.

2008 yılında Eskişehir’de Hakan Esmer önderliğinde başlamış ve tabanı Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencilerinden oluşmuş kÜÇÜK şEYLER sergi projesi, gün geçtikçe bölümden fakülteye, fakülteden üniversitelere ve diğer şehirlere ulaşmıştır. Bu proje genç sanatçı adaylarını zor ve meşakatli sanat hayatlarının ilk adımlarında profesyonel sanat galerileriyle buluştururken, profesyonel sanatçılar ile aynı çatı altında sergi açmanın manevi desteğini de hedefliyor.

kÜÇÜK şEYLER’in zengin ve sürekli gelişerek büyüyen kadrosu küçük deneyimler kazanırken, farklı disiplinlerdeki çalışmalarla görselliğin özgürleştiği, bu bütünsel tablo da birleşmenin, çoğalmanın, etkileşimin, büyümenin hazzını paylaşmaya devam ediyor. 

Sanatçılarımız;

ADEM KİPÇAK, AĞIT UĞUR ULUDAĞ, AHMET SÖNMEZOCAK, ARZU TORTOÇ, BAKİ BODUR, BETÜL DEMİR KARAKAYA, DERYA ÜLKER, DUYGU AYDOĞAN, ECE KANIŞKAN, EDA ÇAKAN, ENGİN KORKMAZ, ERCAN AYÇİÇEK, ERHAN LANPİR, ESER ŞENSILAY, EYLÜL ESMER, FATMA SENA DÖNMEZ, FERİHA DAĞLI, FİLİZ PELİT, HAKAN ERARSLAN, HAKAN ESMER, HASAN BASRİ İNAN, HİLMİCAN ÖZDEMİR,,HÜSEYİN YILDIRIM, MEHMET AKİF ORÇAN, MEHMET YILDIRIM, METİN KALKIZOĞLU, MEVLUT AKAR, NECATİ SEYFİ FERAHOĞLU, NURAY TÜMER, NURHİLAL HARSA, ÖZDEN YARIMCA, ÖZGÜR ERYILMAZ, ÖZGÜR KAPTAN, PELİN HAZAL AKTAŞ, PERİHAN ŞAN ASLAN, PERUZE YİĞİT, RAŞİT ALTUN, SELDA EREN, SERDAR LEBLEBİCİ, SERTAP YEĞİN, SUNA SÖNMEZALP, TURGUT AKARSU, ÜMİT TÜRK

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.