E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

İlkokulumuz ve Ortaokulumuz Öğrenci Başkanını Seçiyor…

LEVENT

Başkan adaylarımız, 14 Ekim Çarşamba günü gerçekleşen seçimlerde yeterli oy çoğunluğunu* sağlayamadığından en çok oyu alan Ata Ülkü Özben (8A) ve Deniz Ekdial (8C) arasında 19 Ekim Pazartesi günü ikinci bir seçim yapılması planlanmıştır.

Öğrenci meclisi yönetmeliği gereği, geçerli oyların % 50’den fazlasını alan aday, Öğrenci Başkanı seçilir.

Okullarımızda demokratik seçim sisteminin tüm öğeleriyle uygulandığı “Öğrenci Meclisi ve Öğrenci Başkanlığı” seçim süreci 9 Eylül’de başladı.

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen bu seçimlere öğrenciler her yıl artan bir coşku ile  katılıyorlar.

Öğrencilerimiz, 16 Eylül’de  sınıf temsilcilerini seçti ve 18 Eylül’de ilk meclis toplantılarını yaparak “öğrenci başkanlığı” adaylık sürecini başlattılar.

Başkan adayları, 28 Eylül tarihinden itibaren ekipleri ile birlikte propaganda faaliyetlerine başladı.

Başkanlık için propaganda süresi 13 Ekim’de sona erecek. Bu yarışın galibi, 14 Ekim’de belli olacak.

Başkan Adaylarımız ve ekiplerini aşağıda tanıyabilirsiniz.  

Alperen Khamis

Ortaokul Başkan Yardımcısı Yağız Torçuk 7 F 1729
İlkokul Başkan Yardımcısı Ekin Usta 4 E 1331
Yayın Komisyonu Başkanı Alp Öztaşkın 8 D 1635
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Kuzey Özceylan 6 E 257
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı Can Karakan 8 D 1475
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Ata Tuncer 7 E 663
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Ali Güzel 8 B 1571


Ata Ülkü Özben

Ortaokul Başkan Yardımcısı Ömer Batumlu 7 J 306
İlkokul Başkan Yardımcısı Akın Dernek 4 B 931
Yayın Komisyonu Başkanı Osman Yiğit Şenefe 7 J 1087
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Defne Duru Hamutçu 6 J 250
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı Karya Özben 8 E 1669
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Işık Arda Dingil 8 H 2303
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Naz Şimşek 8 F 1538


Deniz Ekdial

Ortaokul Başkan Yardımcısı Zeynep Güneyli 8 G 1968
İlkokul Başkan Yardımcısı Altay Kurtonur 4 J 271
Yayın Komisyonu Başkanı Yasemin Serpil 7 B 808
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Damla Genç 8 I 1472
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı Pelin Özdeş 8 B 2032
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Yıldırım Akın Özlü 7 F 135
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Murathan Aşıcıoğlu 6 H 176


Naz Yücel

Ortaokul Başkan Yardımcısı İdil Samsunlu 8 A 1779
İlkokul Başkan Yardımcısı Efe Destici 4 F 63
Yayın Komisyonu Başkanı Ilgaz Cömertoğlu 6 D 101
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Yüksel Gökalp Aras 5 G 1046
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı Selin Duru 8 G 1776
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Hüsnü Can Tükenmez 8 J 1485
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Deniz Küey 7 B 155

Not : Adaylar alfabetik sırada listelenmiştir.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.