E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Terakki Ortaokulu - Levent

2016-2017 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

Ortaokul Müdürlüğü

Gökhan Atılgan Müdür
Nedim Onay Müdür Yardımcısı (5.Sınıf)
Zeren Cengiz Müdür Yardımcısı (6.Sınıf)
Şehnaz Karaalp Müdür Yardımcısı (7.Sınıf)
Yıldırım Ağgez Müdür Yardımcısı (8.Sınıf)
Kafiye Alkan Projeler Koordinatörü
Tülin Uğurlu Müdür Sekreteri


Türkçe Bölümü
Handan Kızıl Türkçe Bölüm Başkanı
Başak Aslı Paçacı Şener Türkçe Öğretmeni
Belgin Tanık Türkçe Öğretmeni
Beyza Kolunsağ Türkçe Öğretmeni
Derya İlhan Türkçe Öğretmeni
Dilek Arıyel Türkçe Öğretmeni
Gamze Ozan Türkçe Öğretmeni
Gülsemin Ergun Kucba Türkçe Öğretmeni
Işıl Acar Türkçe Öğretmeni
Meral Günay Türkçe Öğretmeni
Nergis Devrim Türkçe Öğretmeni
Özlem Özgür Türkçe Öğretmeni
Sosyal Bilgiler Bölümü
Suzan Özdemir Akdeniz Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı
Aşkın Önsal Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Emire Gürses Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Kezban Kıcır Deral Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Pınar Sunat Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Pınar Yıldız Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Selda Fillikçioğlu Sosyal Bilgiler Öğretmeni
Ahmet Kutluay Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Mehmet Yılmaz Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Matematik Bölümü
Başak Uzunali Matematik Bölüm Başkanı
Ayfer Dürnel Matematik Öğretmeni
Bagiye Sarıyar Matematik Öğretmeni
Burçak Sürmeli Matematik Öğretmeni
Dilek Ustaoğlu Matematik Öğretmeni
Esra Sezginer Matematik Öğretmeni
Gizem Ayla Onat Matematik Öğretmeni
İlkay Karaarslan Matematik Öğretmeni
Mutlu Biçer Matematik Öğretmeni
Oğuz Önder Matematik Öğretmeni
Seda Özcan Matematik Öğretmeni
Şadan Efe Durak Matematik Öğretmeni
Yeliz Aggül Matematik Öğretmeni
Fen Ve Teknoloji Bölümü
Bahar Kalkanoğlu Fen Bilimleri Bölüm Başkanı
Aysun Eriş Fen Bilimleri Öğretmeni
Cemil Gürel Fen Bilimleri Öğretmeni
Ceylan Tuğba Kılıçoğlu Fen Bilimleri Öğretmeni
Hülya Yeşilyurt Fen Bilimleri Öğretmeni
Nalan Yıldırım Fen Bilimleri Öğretmeni
Nilüfer Ünal Fen Bilimleri Öğretmeni
Özden Zenginler Fen Bilimleri Öğretmeni
Senem Bereketçi Fen Bilimleri Öğretmeni
Serkan Aytaç Fen Bilimleri Öğretmeni
Uğur Erekti Fen Bilimleri Öğretmeni
İngilizce Bölümü
Barkan Tekdoğan İngilizce Bölüm Başkanı
Berna Aslan İngilizce Öğretmeni
Betül Mutver İngilizce Öğretmeni
Bige Yelaldı İngilizce Öğretmeni
Burcu Çubukçu İngilizce Öğretmeni
Ela Koumpos İngilizce Öğretmeni
Elif Karademir Ergen İngilizce Öğretmeni
Emel Bahçe İngilizce Öğretmeni
Funda Doğrul İngilizce Öğretmeni
Janset Müge Özkan İngilizce Öğretmeni
Özge Doyum Bayazıtoğlu İngilizce Öğretmeni
Öznur Türk İngilizce Öğretmeni
Pınar Ganiç İngilizce Öğretmeni
Sinan Altuntaş İngilizce Öğretmeni
Yasemin Gül Özlü İngilizce Öğretmeni
Clare Low İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Emily Hansen İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Gregory Saldanha İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Jonathan Rutter İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Katherine Green İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Keir Gray İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Kenneth Page İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Kevin Schoenknect İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Melisa Yellowlees İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Patrick Marquez İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Randy Rembrandt İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Ryan Maclellan İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Dünya Dilleri Bölümü
Deniz Tuna Dalyancı Dünya Dilleri Bölüm Başkanı
Ebru Erişken Almanca Öğretmeni
İlgin Yenidoğan Almanca Öğretmeni
Özlem Gören Er Almanca Öğretmeni
Mine Turan Fransızca Öğretmeni
Talar Avcı Fransızca Öğretmeni
Yıldız Tok Peker Fransızca Öğretmeni
Deniz Ertilav İspanyolca Öğretmeni
Karen Tecer Cırıl İspanyolca Öğretmeni
Sevil Akçay İspanyolca Öğretmeni
Yasemin Alioğlu İspanyolca Öğretmeni
Plastik Sanatlar Bölümü
Azime Sarıtoprak Plastik Sanatlar Öğretmeni
Ferhan Çelem Plastik Sanatlar Öğretmeni
Gülsüm Ergezer Plastik Sanatlar Öğretmeni
Zeren Yaycıoğlu Plastik Sanatlar Öğretmeni
Seda Özgör Seramik Öğretmeni
İsmet Kaptıkaçtı Teknoloji Ve Tasarım Öğretmeni
Müzik Bölümü
Aykut Yılmaz Müzik Bölüm Başkanı
Atakan Güçlü Yörük Müzik Öğretmeni
Fahri Pekiner Müzik Öğretmeni
Beden Eğitimi Ve Spor Bölümü
Ayşegül Saraloğlu Beden Eğitimi Ve Spor Bölüm Başkanı
Berrin Karadağ Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Erman Öztürk Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Ferhat Cingöz Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Gülfisun Yılgür Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Pınar Nalçın Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Umut Kaner Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Bilişim Teknolojileri Bölümü
Murat Özkan Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı
Hamit Koşubaşı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Tarık Ünlühan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Tuba Balsak Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi
Demet Uysal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi Koordinatörü
Begüm Mutlu Erbil Danışman Psikolog
Berna Ergun Psikolojik Danışman
Gülseren Kaya Uzman Psikolojik Danışman
Melek Atakul Uzman Psikolojik Danışman
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.