E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Yönetim

2016-2017 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

Genel Müdürlük

Mehmet Güneş Genel Müdür
Nilüfer Artunç Genel Müdür Sekreteri
Rengin Atılgan Otay Genel Müdür Sekreteri
Oktay Aydın Üniversite Danışmanı

İnsan Kaynakları
Mehmet İlker Emecan İnsan Kaynakları Koordinatörü
Nilay İslamoğlu İnsan Kaynakları Uzmanı
Meltem Nalbantoğlu İnsan Kaynakları Memuru
Yabancı Diller Koordinatörlüğü
Matthew Benton Yabancı Diller Koordinatörü
Burcu Çubukçu ELT Akademik Uzman
Donna Hancox Akademik Uzman
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi
Demet Uysal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi Koordinatörü
Asude Işık Tunca Psikolojik Danışman
Aylin Germiyen-Alioğlu Psikolojik Danışman
Begüm Mutlu Erbil Danışman Psikolog
Belkıs Elitaş Psikolojik Danışman
Berna Ergun Psikolojik Danışman
Filiz Torun Psikolojik Danışman
Funda Tezer Uzman Psikolojik Danışman
Gonca Baştuğ Danışman Psikolog
Gülseren Kaya Uzman Psikolojik Danışman
Hülya Seferoğlu Psikolojik Danışman
Melek Atakul Uzman Psikolojik Danışman
Meltem Erdinç Cingöz Psikolojik Danışman
Revan Çoban Uzman Psikolojik Danışman
Yeliz Bilgin Psikolojik Danışman
Yükselen İstengel Uzman Psikolojik Danışman
Elmas Özmen Özel Eğitim Öğretmeni
Yeşim Çelebi Rehberlik Servisi Sekreteri
Tepeören Yerleşkesi
Filiz Koçak Psikolojik Danışman
Hakan Özpar Psikolojik Danışman
Yelda Baştımar Psikolojik Danışman
Öğrenme Geliştirme Merkezi (Tögem)
Neşat Karakelle Tögem Koordinatörü
Araks Şahiner Erdem Araştırma Geliştirme Uzmanı
Erim Koçyiğit Ölçme Değerlendirme Ve Program Geliştirme Sorumlusu
Seda Aydın Elmas Ölçme ve Değerlendirme Uzmanı
Özgür Şensoy Program Geliştirme Uzmanı
Demet Gökalp Eğitim Teknolojileri Uzmanı
Süleymen Sönmez Eğitim Teknolojileri Uzmanı
Zeynep Coşkun Grafiker
Emine Güner Ölçme Değerlendirme Ve Bilgi Derleme Memuru
Oktay Cavlun Ölçme Ve Değerlendirme Memuru
Seda Yavuz Ölçme Ve Değerlendirme Memuru
Yalçın Karadeniz Ölçme Ve Değerlendirme Memuru
Sinan Yüce Akademik Birimler Destek Memuru
Tepeören Yerleşkesi
Fatma Yıldız Ölçme Değerlendirme Ve Program Geliştirme Sorumlusu
Berna Kaya Eğitim Teknolojileri Uzmanı
Alev Aytaç Ölçme ve Değerlendirme Memuru
Kütüphane / Arşiv
Emine Şen Demir Kütüphane Sorumlusu
Emre Doda Kütüphaneci
Günay Yıldız Yılmaz Kütüphaneci
Nurcan Zenginer Kütüphaneci
Sati Tufan Kütüphaneci - IB
Said Çiçek Arşiv Uzmanı

Tepeören Yerleşkesi
Beyza Deringöl Kütüphaneci
Sevin Özdemir Kütüphaneci - IB
Öğrenci İşleri
Mevlüde Almalı Öğrenci İşleri Şefi
Oğuzhan Karakuş Öğrenci İşleri Memuru
Serap Çarıkçı Öğrenci İşleri Memuru
Serpil Şimşek Öğrenci İşleri Memuru
Yasemen Salman Aydın Öğrenci İşleri Memuru
Zuhal Avcı Öğrenci İşleri Memuru

Tepeören Yerleşkesi
Deniz Türkay Öğrenci İşleri Memuru
Sağlık Merkezi
Çiğdem Akça Hemşire
Özgül Yabasun Hemşire
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.