E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Lisemiz ve Fen Lisemiz Öğrenci Başkanını Seçiyor

Her iki yerleşkemizde lisemizin “Öğrenci Meclisi ve Öğrenci Başkanlığı” seçim süreci devam ediyor.

Demokrasiyi yaşatma ve benimsetme amacına yönelik gerçekleşen bu seçimlere her yıl artan bir coşkuyla katılan Terakkili gençler, 30 Eylül Cuma günü sınıf temsilcilerini seçti. İlk meclis toplantılarını da 05 Ekim Çarşamba günü yaptılar.

Başkan adaylarının 10 Ekim Pazartesi günü başlayan propaganda faaliyetleri, 20 Ekim Perşembe günü sona erecek. Seçimin kazananı, 21 Ekim Cuma günü belli olacak.

Başkan Adaylarımız ve ekiplerini aşağıda tanıyabilirsiniz.

Tepeören Yerleşkemizden Batuhan Çağatay Yaşar (10A) ve grubu



Lise Başkan Yardımcısı Kemal Hilmi Turşuluk    10A 23
Yayın Komisyonu Başkanı Bükre Aleyna Kitapçı    10B 19
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Aylin Pak HzA 122
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı      Öykü Alara Gürçay 9C 89
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Batuhan Yıldız 9 169
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Avşin Topçu 10C 52
Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Eren Yenigül 10B    13


Tepeören Yerleşkemizden Başkan Adayımız Deniz Mina Karaer (11A) ve grubu



Lise Başkan Yardımcısı Ergün Açıköz 9A 98
Yayın Komisyonu Başkanı Eren Kutay Bahtiyar    11B 68
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Argun Çiper 9B 85
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı      Umut Uçak 10C    683
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Barış Topçuoğlu 11A 36
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Zühal Tannur HzA 179
Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Berkay Hatipoğlu HzA 185



Levent Yerleşkemizden Başkan Adayımız Heper Akar (11A) ve grubu



Lise Başkan Yardımcısı Sidar Kaya 11C 470
Fen Lisesi Başkan Yardımcısı Zeynep Erçağ Fen11 8
Yayın Komisyonu Başkanı Deniz Ekdial 9F 1141
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Zeynep Soylu 12F 683
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı      Mavi Mercan 11IB H    84
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Emir Şengün 10 IB J 10
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Damla Asımoğlu    9E 796
Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Oğuz Güneş 10D 982



Levent Yerleşkemizden Başkan Adayımız Kaan Özyurt (11D) ve grubu



Lise Başkan Yardımcısı Ozan Şermet 11B 575
Fen Lisesi Başkan Yardımcısı Emre Morkaya Fen 10    2
Yayın Komisyonu Başkanı İpek İmamoğlu    11A 900
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Melis Eda Ekinci 9D 497
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel Etkinlikler Komisyonu Başkanı      Gökçe Meraklı 11A 483
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Arda Edes 10G 314
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Ezgi Tahiroğlu 11F 342
Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Orkun Kınay 9I 554
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.