E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Lise ve Fen Lisemiz Öğrenci Başkanını Seçiyor

LEVENT
Başkan adaylarımız, 23 Ekim Cuma günü gerçekleşen seçimlerde yeterli oy çoğunluğunu* sağlayamadığından en çok oyu alan Furkan Akgül (11F) ve Yiğithan Bilge (11A) arasında 5 Kasım Perşembe günü ikinci bir seçim yapılması planlanmıştır.

* Öğrenci meclisi yönetmeliği gereği, geçerli oyların % 50’den fazlasını alan aday, Öğrenci Başkanı seçilir.

Lise ve Fen Lisesi öğrencilerimiz, okullarımızda demokratik seçim sisteminin tüm öğeleriyle uygulandığı ve bu yıl 10 Eylül Perşembe günü başlayan Öğrenci Meclisi ve Öğrenci Başkanlığı Seçimi’nde başkanını belirliyor.

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılmasını sağlamaya yönelik yapılan etkinliklerin en önemlisi olarak görülen bu seçimlere öğrencilerimiz her yıl artan bir coşku ile katılıyor.

Öğrencilerimiz, 18 Eylül Cuma günü sınıf temsilcilerini seçti ve 2 Ekim Cuma günü ilk meclis toplantılarını gerçekleştirerek “Öğrenci Başkanlığı” adaylık sürecini başlattı. Başkan adaylarının 9 Ekim Cuma gününden itibaren devam eden propaganda çalışmaları 22 Ekim Perşembe günü sona eriyor. Sonuçlar ise 23 Ekim Cuma günü belli oluyor.  

Başkan Adaylarımızı ve ekiplerini aşağıda görebilirsiniz.  

Alperen Kurnaz

Lise Başkan Yardımcısı Sena Eraslan 11 F 335
Fen Lisesi Başkan Yardımcısı Defne Narşap Fen 12 240
Yayın Komisyonu Başkanı Baran Baranoğlu 9 B 816
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Ozan Şermet 10 C 575
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel
Etkinlikler Komisyonu Başkanı
Heper Akar 10 A 737
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Berk Tan 10 C 744
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Damla Asımoğlu Hz C 796
Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Alara Morova 11 D 713


Furkan Akgül

Lise Başkan Yardımcısı Bartu Er 11 C 428
Fen Lisesi Başkan Yardımcısı Taha Yüksel Fen 11 289
Yayın Komisyonu Başkanı Eslem Akar 11 B 458
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Selin Bayramoğlu 11 E 537
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel
Etkinlikler Komisyonu Başkanı
Samet Ziylan 11 C 762
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Emir Yakut 11 B 692
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Zeynep Kırışgil 9 E 891
Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Güneş Bakırcıoğlu 11 F 522


Yiğithan Bilge

Lise Başkan Yardımcısı Ateş Toğrul 11 D 926
Fen Lisesi Başkan Yardımcısı Selin Bereketli Fen 11 267
Yayın Komisyonu Başkanı Yusuf Kuzu 11 B 813
Öğrenci İlişkileri Komisyonu Başkanı Veli Can Arslan 12 A 1120
Kültürel, Sanatsal ve Bilimsel
Etkinlikler Komisyonu Başkanı
Eda Evrensel 10 B 884
Sportif Etkinlikler Komisyonu Başkanı Emir Şengün 9 I 10
Sosyal Yardım Komisyonu Başkanı Elif Güneş 11 IB T 735
Bilişim ve Teknoloji Komisyonu Sedef Dündar 11 G 847

Not : Adaylar alfabetik sırada listelenmiştir.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.