Terakki Lisesi - Tepeören

2018-2019 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

Lise Müdürlüğü

Ferhat Duçe Müdür
Şafak Ucur Müdür Yardımcısı
Yeşim Gençtürk Müdür Yardımcısı
Yaşar Kurun IB Diploma Koordinatörü
Melike İlgen Müdür Sekreteri


Türk Dili Ve Edebiyatı
Elif Şahin Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Gamze Coşkun Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Gülten Güzelışık Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Sinem Demirbağ Çeken Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Sosyal Bilimler Ve Felsefe
Alişan Akpınar Tarih Öğretmeni
Hasan Tahsin Özkaya Tarih Öğretmeni
Nalan Balcı Tarih Öğretmeni
Başak Salimoğlu Coğrafya Öğretmeni
Vedat Kaya Coğrafya Öğretmeni
Iraz Yaşar Felsefe Öğretmeni
Celal Köprübaşı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
İsmail Rızvanoğlu Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Mehmet Akif Demir Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Matematik
Aybike Saydam Matematik Öğretmeni
Fatih Apaydın Matematik Öğretmeni
Hande Tezgör Matematik Öğretmeni
İpek Dulundu Matematik Öğretmeni
Mert Mete Matematik Öğretmeni
Seçil Erberdi Matematik Öğretmeni
Serkan Özarpacı Matematik Öğretmeni
Fen Bilimleri
Burcu Güngör Fizik Öğretmeni
Özden Zorlu Fizik Öğretmeni
Sema Bakioğlu Karayağmurlar Fizik Öğretmeni
Aylin Sarı Kimya Öğretmeni
Gülşen Sokullu Kimya Öğretmeni
İlkay Buket Ataç Özdemir Kimya Öğretmeni
Ayşegül Sevimay Biyoloji Öğretmeni
Elife Köse Biyoloji Öğretmeni
İngilizce
Eda Sandıkçı İngilizce Bölüm Başkanı
Deniz Akkuş İngilizce Öğretmeni
Didem Önal İngilizce Öğretmeni
Vesile Acar İngilizce Öğretmeni
Nicholas Bawcutt İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Phillip Bukur İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Walker Tanner İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Dünya Dilleri
Nalan Erdoğan Almanca Öğretmeni
Yasemin Berin Eralp Püskül Almanca Öğretmeni
Elif Peker Şenel Fransızca Öğretmeni
Tuba Kaynar Fransızca Öğretmeni
Elif Feyzioğlu İspanyolca Öğretmeni
Tolga Tunç İspanyolca Öğretmeni
Plastik Sanatlar
Tufan Yücedağ Plastik Sanatlar Öğretmeni
John Dew Plastik Sanatlar Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Müzik Bölümü
Mustafa Dündar Müzik Öğretmeni
Yahya Egecan İnce Müzik Öğretmeni
Beden Eğitimi ve Spor
Beyhan Uğural Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Murat Kırbaç Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Sabri Koray Pozam Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Bilişim Teknolojileri
Ekban Sarı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Özge Alpaslan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik
Filiz Koçak Psikolojik Danışman
Müge Kösoğlu Psikolojik Danışman
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım