E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Terakki Lisesi - Levent

2016-2017 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

Lise Müdürlüğü

Necdet Beken Müdür
Alpaslan Dartan Müdür Yardımcısı 
Ceyhun Korkmaz Müdür Yardımcısı 
Coşkun Küçük Müdür Yardımcısı 
Nural Yazıcı Müdür Yardımcısı 
Ahu Arslan IB Diploma Koordinatörü
Ziya Bahtiyar Fen Projeleri Koordinatörü
Yeşim Irmak Bozkurt Uluslararası Projeler ve CAS Koordinatörü
Ayşegül Erdöven Sosyal Etkinlikler Sorumlusu
Suzan Karaman Yurtdışı Eğitim Danışmanı
İlkay Hocaoğlu Müdür Sekreteri
Burcu Avcı IB Diploma Koordinatörlüğü Sekreteri


Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü
Dilek Özçelengir Türk Dili Ve Edebiyatı Bölüm Başkanı
Ali Konbal Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Elife Genç Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Gamze Coşkun Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Gonca Özmen Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Gülçin Erkmen Darıcı Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Hülya Gülaç Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Kezban Mert Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Serkan Nakay Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Sevi Özışık Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Ulviye Taylan Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Zahide Göktürk Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Sosyal Bilimler Ve Felsefe Bölümü
Fırat Güllü Sosyal Bilimler Ve Felsefe Bölüm Başkanı
Ahmet Gündoğan Tarih Öğretmeni
Mine Koçak Yalaz Tarih Öğretmeni
Mustafa Arpacı Tarih Öğretmeni
Yasemin Bozoğlu Erdinç Tarih Öğretmeni
Fahriye Ertınaz Coğrafya Öğretmeni
İkbal Gökdeniz Coğrafya Öğretmeni
Nezihe Gökçe Coğrafya Öğretmeni
Çiğdem Şimşek Felsefe Öğretmeni
Gamze Kanımdan Felsefe Öğretmeni
Bekir Özen Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Matematik Bölümü
Nermin Tuğ Matematik Bölüm Başkanı
Aylin Kobal Matematik Öğretmeni
Barbaros Kuruoğlu Matematik Öğretmeni
Canan Özkul Matematik Öğretmeni
Didem Şahin Matematik Öğretmeni
Eda Aytaç Matematik Öğretmeni
Elif Avcu Matematik Öğretmeni
Fatih Apaydın Matematik Öğretmeni
Fatih Ayan Matematik Öğretmeni
Fethi Çakmaz Matematik Öğretmeni
İpek Dulundu Matematik Öğretmeni
Naci Özdoğan Matematik Öğretmeni
Nilüfer Bozkurt Toptaş Matematik Öğretmeni
Özcan Öztürk Matematik Öğretmeni
Sinan Akyüz Matematik Öğretmeni
Zafer Erdoğmuş Matematik Öğretmeni
Paul Mc Inerney Matematik Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Fizik Bölümü
Bülent Büyükaydın Fizik Bölüm Başkanı
Ahmet Astepe Fizik Öğretmeni
Demet Karakaş Fizik Öğretmeni
Hande Gökdoğan Fizik Öğretmeni
İlhan Çalışkan Fizik Öğretmeni
Merve Alemdar Fizik Öğretmeni
Onur Özkul Fizik Öğretmeni
Kimya Bölümü
Gülsen İncekara Kimya Bölüm Başkanı
Arzu Kırmızıoğlu Kimya Öğretmeni
Asuman Okka Kimya Öğretmeni
Birol Binici Kimya Öğretmeni
Cemile Gül Çekmez Kimya Öğretmeni
Emel Akça Kimya Öğretmeni
Reşat Saravin Kimya Öğretmeni
Ali Kurt Laborant
Biyoloji Bölümü
Aynur Uludağ Biyoloji Bölüm Başkanı
Bekir Onat Biyoloji Öğretmeni
Canan Akbulut Biyoloji Öğretmeni
F. Funda Doğan Biyoloji Öğretmeni
Ferhat Yıldırım Biyoloji Öğretmeni
Orhan Korkmaz Biyoloji Öğretmeni
Tülay Yıldız Soyal Biyoloji Öğretmeni
Yaşar Kurun Biyoloji Öğretmeni
İngilizce Bölümü
Fulya Müldür Aktürk İngilizce Bölüm Başkanı
Asuman Bozçetin İngilizce Öğretmeni
Burcu Çubukçu İngilizce Öğretmeni
Erdem Zeyrek İngilizce Öğretmeni
Jülide Barkçın İngilizce Öğretmeni
Sibel Aytaç İngilizce Öğretmeni
Sibel Weeks İngilizce Öğretmeni
Şebnem İtil İngilizce Öğretmeni
Zeynep Kıvılcım Arslan İngilizce Öğretmeni
Ben Anderson İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Chad Babcock İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
David Pooler İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Jane Chatterton İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Lucy Griffin İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Philip Bukur İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Victoria Gauna İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Dünya Dilleri Bölümü
Deniz Tuna Dalyancı Dünya Dilleri Bölüm Başkanı
Dilek Yürüyen Almanca Öğretmeni
Ebru Erişken Almanca Öğretmeni
İlgin Yenidoğan Almanca Öğretmeni
Beril Ülgen Fransızca Öğretmeni
Leyla Altınayar Fransızca Öğretmeni
Yıldız Tok Peker Fransızca Öğretmeni
Deniz Ertilav İspanyolca Öğretmeni
Plastik Sanatlar Bölümü
Can Maden Plastik Sanatlar Öğretmeni
Seda Özgör Seramik Öğretmeni
John Dew Sanat Tarihi Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Müzik Bölümü
Aykut Yılmaz Müzik Bölüm Başkanı
Atakan Güçlü Yörük Müzik Öğretmeni
Fahri Pekiner Müzik Öğretmeni
Özlem Mutlu Müzik Öğretmeni
Serap Canpolat Müzik Öğretmeni
Beden Eğitimi Ve Spor Bölümü
Ayşegül Saraloğlu Beden Eğitimi Ve Spor Bölüm Başkanı
Berrin Karadağ Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Bülent Ocak Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
İlhami Erdem Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Pınar Duygu Akay Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Umut Kaner Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Bilişim Teknolojileri Bölümü
Murat Özkan Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı
Eda Torun Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Tarık Ünlühan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi
Demet Uysal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi Koordinatörü
Asude Işık Tunca Psikolojik Danışman
Funda Tezer Uzman Psikolojik Danışman
Gonca Baştuğ Danışman Psikolog
Yükselen İstengel Uzman Psikolojik Danışman
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.