E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Terakki İlkokulu - Tepeören

2017-2018 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

İlkokul Müdürlüğü

Fırat Güllü Müdür
Eda Caroline Gençel Müdür Yardımcısı
Canan Yertek Müdür Sekreteri


Sınıf Öğretmenleri
Berra Elbeyli 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Didem Çiçek 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Eylem Şahin 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Fadime Taylan 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Günseli Sevencan 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Banu Akgül 2.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Hülya Konrat 2.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Melike Kutlu 2.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Belkıs Ertosun 3.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Devran Yıldırım 3.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Gizem Ok Uluçay 3.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Büşra Aydın 4.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Gözde Akdeniz 4.Sınıf Sınıf Öğretmeni
İngilizce
Eda Sandıkçı İngilizce Bölüm Başkanı
Gaye Alkuş İngilizce Öğretmeni
Hacer Akçakaya İngilizce Öğretmeni
Zeliha Çakıroğlu İngilizce Öğretmeni
Daniel Brent Hutchinson İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Irene Baysal İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Lynne Cairns Yüce İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Dünya Dilleri Bölümü
Yasemin Berin Eralp Püskül Almanca Öğretmeni
Tuba Kaynar Fransızca Öğretmeni
Filiz Öztürk İspanyolca Öğretmeni
Fen Ve Teknoloji
Saadet Tarakçı Fen Bilimleri Öğretmeni
Sosyal Bilgiler
İsmail Rızvanoğlu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Plastik Sanatlar
Ayşe Seda Ulusu Plastik Sanatlar Öğretmeni
Fidan Güneş Plastik Sanatlar Öğretmeni
Müzik
Duygu Karagöz Müzik Öğretmeni
Emrah Gümüş Müzik Öğretmeni
Mustafa Dündar Müzik Öğretmeni
Özlem Ersözlü Müzik Öğretmeni
Beden Eğitimi ve Spor
Murat Kırbaç Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Beyhan Uğural Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Murat Kırbaç Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Pınar Nalçın Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Sabri Koray Pozam Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Gökhan Üstün Basketbol Antrenörü
Meral Acar Tenis Antrenörü
Dilara Sunal Voleybol Antrenörü
Emrah Gümüş Masa Tenisi Antrenörü
Bilişim Teknolojileri
Ekban Sarı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Özge Alparslan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Özel Alan Uzmanları
Yıldız Yaman Örendil Drama Öğretmeni
Menderes Sargın Satranç Öğretmeni
Psikolojik Danışma ve Rehberlik
Osman Hakan Özpar Psikolojik Danışman
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.