Terakki İlkokulu - Levent

2018-2019 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

İlkokul Müdürlüğü

Zehra Kasap Müdür
Pınar Ayaydın Özkan Müdür Yardımcısı (1. Sınıflar)
Ayşegül Varuy Müdür Yardımcısı (2. Sınıflar)
Deniz Sezer Müdür Yardımcısı (3. Sınıflar)
Başak Karakurt Akşık Müdür Yardımcısı (4. Sınıflar)
Hülya Salt Aygün PYP Koordinatörü
Gülsemin Ergun Kucba Türkçe Koordinatörü
Dilek Kıyar Akar Müdür Sekreteri


Sınıf Öğretmenleri
Merve Bayraktar 1.Sınıflar Zümre Başkanı
Başak Aksöz Sınıf Öğretmeni
Burcu Tuncer Sınıf Öğretmeni
Gül Görgülü Sınıf Öğretmeni
Mehtap Çavdar Sınıf Öğretmeni
Özge Karagül Sınıf Öğretmeni
Selin Gürtuna Sınıf Öğretmeni
Zekeriya Açan Sınıf Öğretmeni
Melis Hırimyan Sınıf Öğretmeni
Merve Ağaçbacak Sınıf Öğretmeni
Dilek Öztürk 2.Sınıflar Zümre Başkanı
Aysun Akbulut Sınıf Öğretmeni
Burçin Başlılar Sınıf Öğretmeni
Gamze Ebru Varol Sınıf Öğretmeni
Merve Sarısoy Sınıf Öğretmeni
Müge Veziroğlu Sınıf Öğretmeni
Volkan Ulutaş Sınıf Öğretmeni
Yeliz Örer Petmezler Sınıf Öğretmeni
Nesrin Erdoğan 3.Sınıflar Zümre Başkanı
Başak Kaya Sınıf Öğretmeni
Damla Koyuncu Sınıf Öğretmeni
Elif Gözde Düzgün Sınıf Öğretmeni
Evşen Akalın Unan Sınıf Öğretmeni
Fatih Debbağ Sınıf Öğretmeni
Gamze Kalıpçı Yılmaz Sınıf Öğretmeni
Nilgün Ataolur Sınıf Öğretmeni
Serhat Akdeniz 4.Sınıflar Zümre Başkanı
Aysun Arseven Sınıf Öğretmeni
Bahar Ürkmez Sınıf Öğretmeni
Begüm Morgül Sınıf Öğretmeni
Burcu Yaz Sınıf Öğretmeni
Fidan Adanç Sınıf Öğretmeni
Serdar Özmen Sınıf Öğretmeni
Sibel Özden Sınıf Öğretmeni
İngilizce Bölümü
Simin Öztürk İngilizce Bölüm Başkanı
Arzu Yolaçan İngilizce Öğretmeni
Berat Özteke İngilizce Öğretmeni
Derya Seyhunlu Güney İngilizce Öğretmeni
Dora Levis İngilizce Öğretmeni
Ebru Ünlühan İngilizce Öğretmeni
İpek İpteş İngilizce Öğretmeni
İpek Şahin İngilizce Öğretmeni
Rüya Eliçin İngilizce Öğretmeni
Şebnem Oral İngilizce Öğretmeni
Şeyla Kutlar İngilizce Öğretmeni
Caitlin Buchman İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Davian Williamson İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Gregory Saldanha İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Hayley Erol İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Kathrine Elise Tillman İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Lorraine Dawson İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Rebecca Gaus Bozkurt İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Dünya Dilleri Bölümü
Karen Tecer Cırıl Dünya Dilleri Bölüm Başkanı
Özlem Gören Er Almanca Öğretmeni
Mine Turan Fransızca Öğretmeni
Talar Avcı Fransızca Öğretmeni
Yasemin Alioğlu İspanyolca Öğretmeni
Fen Bilimleri Bölümü
Hülya Yeşilyurt Fen Bilimleri Bölüm Başkanı
Ceylan Tuğba Kılıçoğlu Fen Bilimleri Öğretmeni
Sosyal Bilgiler Bölümü
Suzan Özdemir Akdeniz Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı
Sena Dinler Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Plastik Sanatlar Bölümü
Damla Kukul Köktürk Plastik Sanatlar Zümre Başkanı
Azime Sarıtoprak Plastik Sanatlar Öğretmeni
Burcu Çakıroğlu Gürel Plastik Sanatlar Öğretmeni
Gülsüm Ergezer Plastik Sanatlar Öğretmeni
Zeren Yaycıoğlu Plastik Sanatlar Öğretmeni
Işıl Mısırlıoğlu Çizgi Film Öğretmeni
Seda Özgör Seramik Öğretmeni
Müzik Bölümü
Aykut Yılmaz Müzik Bölüm Başkanı
Ceyhan Güvençer Müzik Öğretmeni
Diler Gülses Müzik Öğretmeni
Ezgi Özbey Vural Müzik Öğretmeni
Gizem Emen Müzik Öğretmeni
Tülay Karşın Keman Öğretmeni
Beden Eğitimi Ve Spor Bölümü
Ayşegül Karahan Beden Eğitimi Ve Spor Bölüm Başkanı
Genco Uçan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Osman Atılan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Seda Bulut Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Serkan Toprakkazan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Zafer Hakan Gökalp Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Levent Camuşcuoğlu Yüzme Antrenörü
Sabahattin Sabrioğlu Masa Tenisi Antrenörü
Gökhan Üstün Basketbol Antrenörü
Bilişim Teknolojileri Bölümü
Murat Özkan Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı
Ayşegül Ayhan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Eda Karaçelebi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Hamit Koşubaşı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Tuba Balsak Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Özel Alan Uzmanları
Burçak Karaboğa Güney Drama Öğretmeni
Hafize Güner Drama Öğretmeni
Bekir Yorulmaz Satranç Öğretmeni
Sarven Çakmak Satranç Öğretmeni
Fahri Ekinci Folklör Öğretmeni
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi
Demet Uysal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi Koordinatörü
Hülya Seferoğlu Psikolojik Danışman
Meltem Erdinç Cingöz Danışman Psikolog
Merve Aysun Ceylan Danışman Psikolog
Revan Çamlıbel Uzman Psikolojik Danışman
Elmas Özmen Özel Eğitim Öğretmeni
Hizmetli Personel
Ergün Uğurlu Hizmetli
Kezban Demir Hizmetli
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım