E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Terakki İlkokulu - Levent

2017-2018 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

İlkokul Müdürlüğü

Zehra Kasap Erkan Müdür
Ayşegül Varuy Müdür Yardımcısı (1. Sınıflar)
Deniz Sezer Müdür Yardımcısı (2. Sınıflar)
Başak Karakurt Akşık Müdür Yardımcısı (3. Sınıflar)
Pınar Ayaydın Özkan Müdür Yardımcısı (4. Sınıflar)
Gülsemin Ergun Kucba Türkçe Koordinatörü
Hülya Salt PYP Koordinatörü
Dilek Kıyar Akar Müdür Sekreteri


Sınıf Öğretmenleri
Dilek Öztürk 1.Sınıflar Zümre Başkanı
Aysun Akbulut Sınıf Öğretmen
Burçin Başlılar Sınıf Öğretmen
Gamze Ebru Varol Sınıf Öğretmen
Merve Ağaçbacak Sınıf Öğretmen
Merve Sarısoy Sınıf Öğretmen
Müge Veziroğlu Sınıf Öğretmen
Volkan Ulutaş Sınıf Öğretmen
Yeliz Örer Sınıf Öğretmen
Nesrin Erdoğan 2.Sınıflar Zümre Başkanı
Damla Koyuncu Sınıf Öğretmen
Elif Gözde Düzgün Sınıf Öğretmen
Evşen Akalın Unan Sınıf Öğretmen
Fatih Debbağ Sınıf Öğretmen
Gamze Kalıpçı Yılmaz Sınıf Öğretmen
Nilgün Ataolur Sınıf Öğretmen
Özge Kars Sınıf Öğretmen
Serhat Akdeniz 3.Sınıflar Zümre Başkanı
Aysun Arseven Sınıf Öğretmen
Bahar Ürkmez Sınıf Öğretmen
Başak Kaya Sınıf Öğretmen
Begüm Morgül Sınıf Öğretmen
Fidan Adanç Sınıf Öğretmen
Serdar Özmen Sınıf Öğretmen
Sibel Özden Sınıf Öğretmen
Ebru Karakaş Düzyol 4.Sınıflar Zümre Başkanı
Burcu Tuncer Sınıf Öğretmen
Cem Soyupak Sınıf Öğretmen
Gül Görgülü Sınıf Öğretmen
Mehtap Çavdar Sınıf Öğretmen
Özge Karagül Sınıf Öğretmeni
Selin Gürtuna Sınıf Öğretmen
Yasemin Çağlar Sınıf Öğretmen
İngilizce Bölümü
Simin Öztürk İngilizce Bölüm Başkanı
Arzu Yolaçan İngilizce Öğretmeni
Derya Seyhunlu İngilizce Öğretmeni
Dora Levis İngilizce Öğretmeni
Ebru Ünlühan İngilizce Öğretmeni
Hande Yıldız İngilizce Öğretmeni
İpek İpteş İngilizce Öğretmeni
İpek Şahin İngilizce Öğretmeni
Rüya Eliçin İngilizce Öğretmeni
Şebnem Oral İngilizce Öğretmeni
Şeyla Kutlar İngilizce Öğretmeni
Aveshan Khan İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Caitlin Buchman İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Gregory Cem Saldanha İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Julian Steven Michael Lee İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Lorraine Beryl Dawson İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Rebecca Leigh Gaus Bozkurt İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Sevim Hayley Alys Erol İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Fen Ve Teknoloji Bölümü
Bahar Kalkanoğlu Fen Bilimleri Bölüm Başkanı
Ceylan Tuğba Kılıçoğlu Fen Bilimleri Öğretmeni
Sosyal Bilgiler Bölümü
Suzan Özdemir Akdeniz Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanı
Ahmet Kutluay Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Plastik Sanatlar Bölümü
Azime Sarıtoprak Plastik Sanatlar Öğretmeni
Burcu Çakıroğlu Gürel Plastik Sanatlar Öğretmeni
Gülsüm Ergezer Plastik Sanatlar Öğretmeni
Zeren Yaycıoğlu Plastik Sanatlar Öğretmeni
Işıl Mısırlıoğlu Çizgi Film Öğretmeni
Damla Kukul Stop Motion Öğretmeni
Seda Özgör Seramik Öğretmeni
Müzik Bölümü
Aykut Yılmaz Müzik Bölüm Başkanı
Başak Erşahin Müzik Öğretmeni
Ceyhan Güvençer Müzik Öğretmeni
Diler Gülses Müzik Öğretmeni
Duygu Karagöz Müzik Öğretmeni
Ezgi Özbey Müzik Öğretmeni
Fahri Pekiner Müzik Öğretmeni
Özlem Ersözlü Müzik Öğretmeni
Beden Eğitimi Ve Spor Bölümü
Ayşegül Saraloğlu Beden Eğitimi Ve Spor Bölüm Başkanı
Arzu Özceylan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Erman Öztürk Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Genco Uçan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Osman Atılan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Seda Bulut Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Serkan Toprakkazan Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Levent Camuşcuoğlu Yüzme Antrenörü
Itır Tomruk Masa Tenisi Antrenörü
Sabahattin Sabrioğlu Masa Tenisi Antrenörü
Zafer Hakan Gökalp Hentbol Antrenörü
Gökhan Üstün Basketbol Antrenörü
Bilişim Teknolojileri Bölümü
Murat Özkan Bilişim Teknolojileri Bölüm Başkanı
Ayşegül Ayhan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Eda Karaçelebi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Hamit Koşubaşı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Özge Alparslan Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Tuba Balsak Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Özel Alan Uzmanları
Burçak Karaboğa Güney Drama Öğretmeni
Hafize Güner Drama Öğretmeni
Bekir Yorulmaz Satranç Öğretmeni
Sarven Çakmak Satranç Öğretmeni
Fahri Ekinci Folklör Öğretmeni
Belemir Buyruk Bale Öğretmeni
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi
Demet Uysal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi Koordinatörü
Filiz Torun Psikolojik Danışman
Hülya Seferoğlu Psikolojik Danışman
Meltem Erdinç Cingöz Psikolojik Danışman
Revan Çoban Uzman Psikolojik Danışman
Elmas Özmen Özel Eğitim Öğretmeni
Hizmetli Personel
Ergün Uğurlu Hizmetli
Kezban Demir Hizmetli
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.